Virnuilevat jihadistit ihmetyttää

trumpetix

Paljonkohan Kelan tukia menee näille muslimeille Suomessa? Maksataan siitä, että saadaan turpaan ja kohdellaan vääräuskoisena.

7

4207

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jegsie

      Virnuileva jihadisti on keskenkasvuinen teini. Näkymätön, joka rakastaa yhtäkkistä huomiota. Heidän omien lakiensa mukaan tuo jätkä on pulassa. Silmä silmästä. Hän aloitti.

      Pelon sijaan hän luo inhon tunnetta.

    • pekoniamunille

      Inhottava karvaturri limanuljaska. Toivottavasti tuoi sika tekisi itsarin tai tulevat vankitoverit hoitelis

      • Hoitelija

        Hölmöä pelleilyä oikeuslaitokselta. Normaalisti tällainen suljetaan pakkolaitokseen sen enempää ihmettelemättä ja valtion rahoja tuhlaamatta.


      • HölmölässäEletään
        Hoitelija kirjoitti:

        Hölmöä pelleilyä oikeuslaitokselta. Normaalisti tällainen suljetaan pakkolaitokseen sen enempää ihmettelemättä ja valtion rahoja tuhlaamatta.

        " Se, mikä tällaisessa tapauksessa täyttää vakavan vahingon määritelmän on täysin tulkinnanvaraista. Siitä oikeudessa tullaan väittelemään, ja koska kyseessä on ennakkotapaus, se tullaan hyvin todennäköisesti käsittelemään useammassa oikeusasteessa. Bouanane tullaan todennäköisesti tuomitsemaan terroristisista rikoksista, mutta ennen sitä, asiasta tulla väittelemään perinpohjaisesti. "
        Saapa nähdä mihin hintoihin tuo oikeuskäsittely tulee ja miten moniavuosia tulee kestämään että saavat selville tekijän tarkoituksen noihin tekoihin ja tullaanko tuomitsemaan ollenkaan?
        Veronmaksajille on halvempiratkaisu, että terroristi vapautetaan heti ilman mitään jatkohölmöilyä tuolla mätäoikeuslaitoksessamme.


    • pannaansharia

      Miksi tuon apinan oikeuden käyntiä seurataan joka mediassa livenä? Antakaa ali-ihmisen mennä unohduksen suohon.

    • HölmölässäEletään

      Suomi on terroristeja suojeleva maa missä terroristien uhrit on jätetty toisarvoiseen asemmaan ja terroristi saa ylenmäärin huomiota esimerkiksi pilkatessaan niitä uhreja joilta hän viilteli kaulat poikki. Suomen oikeuslaitos on oikea mätäpaise missä hyväveli toiminta ja korruptio saa vapaasti rehottaa ja toimia. Oikeasti syylliset tuohon Turun terroritekoon on löydettävissä eduskunnastamme ja sieltä lähinnä hallituksen mätäkoplasta joka kutsui tuonkin terroristin tänne maahamme .

    • vapisevapaamaailma

      Viektäköön tuo apina loppuelämäkseen Korkeasaareen "serkkujensa" seuraan ja täsmälleen samalle ruokavaliolle ja muulle kohtelulle. Yleisöä varten kyltti: ELUKOITA EI SAA PUHUTELLA!!!

      Eikä Suomeen enää yhtään geelipäätä norkoilemaan Lidlien tuulikaappeihin viestittelemään älypuhelimillaan "kotimaan soluihin".

      Irakissa on jo lastentarhoissa kasvamassa seuraava sukupolvi noiden "visvasyylien" aivopestyjä perillisiä, joita ei enää sivistykseen voida pelastaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan uusi poikakaveri

      Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      128
      966
    2. Rakastan sinua

      Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli
      Ikävä
      37
      887
    3. Kun viimeksi tapasit kaivattusi

      Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi
      Ikävä
      47
      829
    4. Laita mulle viesti!!

      Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus
      Ikävä
      50
      731
    5. Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.

      Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva
      Maailman menoa
      143
      724
    6. Jos lähestyisin

      näyttäisitkö ovea vai vihreää valoa?
      Ikävä
      54
      721
    7. Vanhemmalle naiselle

      alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e
      Ikävä
      32
      713
    8. Ootko sä oikeasti sinkku?

      Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥
      Ikävä
      42
      676
    9. Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!

      Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy
      Luterilaisuus
      187
      670
    10. Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0

      Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali
      Luterilaisuus
      136
      665
    Aihe