Ilmeistä että kaksi vaihtoehtoa

Edessä: jokin alkaa tai mikään ei koskaan pääse alkamaan, vaan rikkuu.
6828
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oletko sä bottikuiskaaja?

Äänestä

Kaippa jotain olisi tapahtunut jo meidän välillä jos olisi niin ollut määrä.

Äänestä
  • Eipä ihan niinkään.

    Äänestä

  • Liianjyrkästiarveltu kirjoitti:

    Eipä ihan niinkään.

    Sinun mielestä?

    Äänestä

  • No_mitenkäs kirjoitti:

    Sinun mielestä?

    Nyt oli se hetki. Mutta tämä palsta vääristää kamalasti. Täällä on ihan käsitttämätöntä toimintaa. Sopii sosiopaattien mellestää. pidä huoli itsestäsi!!!!!!

    Äänestä

Siinäpä kysymys: Painanko nappulaa vai enkö paina?

No minä painoin nappulaa, siitä tuli ovelle 3kpl kebab -ateroita.

Ei osunut rosvosektoriin, nappulan painaminen tai pyörittäminenkään.

Huono ulkoilupäivä muutenkin näin harmaa, voi ostaa kotiovelle ruokia, painamalla puhelimesta nappia :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Etnäeselvästikukanäkis kirjoitti:

Edessä: jokin alkaa tai mikään ei koskaan pääse alkamaan, vaan rikkuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu