Mielenhallinta ase

Etoo

16

848

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onttola

      Ilmankos natotrolleja on liikaa.

      • todennäköistä

        Kyllä huomaa että sitä asetta on käytetty suomessakin kun lukee tätä palstaa.


      • Unus
        todennäköistä kirjoitti:

        Kyllä huomaa että sitä asetta on käytetty suomessakin kun lukee tätä palstaa.

        Unessa ovat ja hurjaksi sen tekee se, etteivät halua herätä.


      • Anonyymi
        Unus kirjoitti:

        Unessa ovat ja hurjaksi sen tekee se, etteivät halua herätä.

        Nato-unessa...


    • PuppetMasters

      Kai jo ymmärrätte miksi langattomia verkkoja halutaan levittää kaikkialle valokuitutekniikan sijaan. Mobiilitukiasemia ja WLAN-verkkoja käytetään mobiililaitteiden lisäksi myös platformina ihmisten mielenhallintaan. Ihmetteletkö miksi 2000-luvulla ihmiset näyttävät alkaneen käyttäytymääm sekopäisesti ja äänestämään poliittisia puolueita sadomasokistisesti samaan aikaan kuin langattomat verkot ovat lisääntyneet huimasti, no se aiheutetaan langattomalla psykovaikuttamisella, jonka takana olevat tahot ovat niitä samoja jotka haluavat kytätä meitä ja hajaannuttaa kehittyneitä hyvinvointivaltioita riistäjien omistajaluokan ikeeseen. Psykosähköisiä aseita voidaan käyttää kuin lääkkeitä tai päihteitä sotkemaan ajatuksiamme ja saamaan meidät toimiman kuin zombiet määrättyjen päämäärien mukaan.

      • Anonyymi

        5G tulossa tukemaan.

        Mitähän sensuroitavaa tässä viestissä oli?


    • AndroidMukana

      Miksiköhän suunnilleen jokainen kadulla kävelevä tai jossain istuva räplää mobiililaitetta, ne on aivopesuvälineitä ja oikeasti androideja seuraamassa meidän jokaista liikettä.

      • Ajatuspoliisi2.5

        Jokaisessa mobiililaitteessa pyörii taustalla salainen suoritintason SetiHome tyylinen ohjelma oppimassa käyttäjien toiminta- ja ajatusmalleja kaikkien laiteen asento-, liike- ym. anturien antaman syötteen mukaan ja mm. näppäimistöpainalluksia, mikrofonia sekä videokameroita seuraten. Nämä tiedot pilvessä keinoälyalgoritmien kanssa yhdistettynä luovat käyttäjien tomintamallin sekä laajemmin ihmisen toimintakuvauksen ärsykkeisiin. Mobiililaite tuntee sinut siis paremmin kuin sinä itse itsesi. Tätä dataa käytetään myös nanoaivoimplanttien sekä ajatuskäyttöliittymäm kehitystyössä matkalla yhä tarkempaan mielen urkintaan.


    • Pakotettu-orkku

      Jenkeillä on julkaistujen kuvien mukaan toimivat menetelmät ja aseet kaikille ihmisruumiin osille. Naisen sukupuolielimien kohdalta papereissa selostetaan.

      "Erityinen huomio naisen sukupuolielinten alueelle.
      Kutinaa, pakotettuja orgasmeja, tai voimakasta kipua."

      Tuo voisi markkinoille olla ihan pätevä pieni sähköinen laite, jolla naiselle saisi tehtyä pakotettuja orgasmeja.
      Aina pikkasen naiset jää alakynteen orgasmien suhteen, mutta NATO-kalustolla se alkaa nyt luonnata.

      • 3.5_mrd_Isoa_Ota

        Ootas kun Haarp:lla kääntää säätimet kaakkoon.


      • EtähermostonsäätelyäSe

        Ihan samaa juttua voidaan kyllä tehdä miehillekkin.


    • lisää.tietoa
    • Meitä-hallitaan-jo

      Olen täysin varma että Euroopan Unionin komissiolla on jo noita aseita käytössänsä. Suurimmat TV-mastot Suomessa on jo vuosia velvoitettu antamaan asennuspaikka ja tarvittava syöttövirta EU-mielenhallintalähettimen toiminnalle.

      Lähettimien tarkoitus on lähettää mielihyväaaltoja kaikille kansalaisille. Nämä mielihyvän tunteet saadaan assosioitua siniseen EU-tähtilippuun ja EU-Komissioon.

      Mitä enemmän lähettimet jauhaa, sitä enemmän suomalaiset tykkää EU:sta ja Euro-valuutasta ja yhteisistä sotavoimista. Ja sitä mieluummin he luovuttavat oman isänmaansa ja maanosansa tulossa oleville 150...200 miljoonalle afrikkalaiselle.

      • NuijaaLakoon

        Washingtonista löytyi mystisiä kännyköiden salakuunteluasemia
        http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201804042200855718_ul.shtml

        USA on jo täynnä "tuntemattomien tahojen" tukiasemia joilla saadaan ihmiset ajatushallintaan, eiköhän EU-maissa ole sama tekniikka käytössä. Ei tarvitse enää ihmetellä miksi uudempien talojen katoille ilmestyy tummia tötsiä.


      • OletMeidän

        "Lähettimien tarkoitus on lähettää mielihyväaaltoja kaikille kansalaisille. Nämä mielihyvän tunteet saadaan assosioitua siniseen EU-tähtilippuun ja EU-Komissioon."

        Sekä siniseen väriin ja mm. ruiskukkaan.


    • foliotalisää

      Pieraisen niin ajattelu sumenee lähistöllä olevilla ja samalla voin tehdä vakoilua kun toiset juoksee kauhuissaan ulkoilmaan hengittämään.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      93
      5357
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      56
      4161
    3. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      25
      2249
    4. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      2128
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1825
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1474
    7. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      33
      1312
    8. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      20
      1128
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      21
      1020
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      1011
    Aihe