Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ebingon bottivoittajat

Väitän, että 4/5 menee valtion taskuun ebingossa. Niin sæännönmukaisia ovat samat voittajanikit,i kään kuin koodein varustettu.
Perässä usein nro 9, 5, 55, 57 tai 22. Tai 1 tai 123. Nelinumeroiset. Jatkuvat raksinsaarit ja Pipsanpilkkeet jonossa vuodesdta toiseen supeeonnekkaina, Sarijossit. Välillä naftaliinissa ja taas jp ottajina.
Kukaanhan ei valtion pelejä ulkouolelta tutki, jos Sipilä sanoo Nöynöy: hyvään tarkoitukseen anastetaan hölmöläisten rahat.
Ulukomaalaistwn viriketoimintaan ja hyvävelisarjalaistwn ökypalkkoihin.
16592
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei kai nyt sentään😎

Äänestä

asema33 voitti taas.. Ja aina jp kärjessä.. Koska tulee pipsanpilkkeen ja sarijossin vuoro

Äänestä
  • 26.4. voittanut topaasissa 1435 egee.
    24.4 voittanut 714 egee

    Vetelee samaan tahtin kuin muutkin botit. Parin päivän välein satkun päiväpanoksella.

    Äänestä

Pelkkiä botteja jp voittajina.. Joskus tulee ohjelmavijre ja pelaaja voittaa. Irmeliin, vienanvanilia, numeronikit

Äänestä

Veikkaan että blttivoittaja raksinsaari otta jpn rubiinista... Tai joku kaksinumeroinen nikkibotti...

Äänestä

Raksinsaari on ottanut viimeisen tunnin jk pelissä bingot taas.

Äänestä

Joka rivi raksinsaarelle vika tunnin! Rigged much!!??

Äänestä

raksinsaari rubiini 48,40 klo 19.19
Hyvin on joustava tämä veikkauksen satasen peliraja jos on pelannut klo 12 lähtien?

Äänestä

raksinsaari oli voittanut jp 30.4 ennen puolta yötä, aamulla näkyi taas pikkuvoitto, mutta nyt ei näy voittajaluettelossa. Hmmmmm...

Äänestä

Välillä feikka ei julksta noita liian råikeitä jp voittajia.. koska väki hokannut että botit siellä vetää simatsuuhun. Ainoat jiipeet tulleet muuten nåillä melkein samankaltaisilla bottinkeillä... rigged much.
Aama33 voitti aamun smarajiipeen. . lol. Vanhna bottinikki, for sure. Toi 33 on usealla veikan nikillä - uskon. Asema33.. pyyhe33... jne.. ja aina varmat voitot.

Äänestä

Btw.. 33 vapaamuurariastetta. . veljeskunnan jäsenille voitot??????

Äänestä

ei vity.... rubiini raksinsaari 234,20 klo 18.29.

Äänestä

rubiini klo 18.51 raksinsaari 101 euroa. Tämähän on mielenkiintoista.

Äänestä

rubiini klo 18.58 107 euroa. raksinsaari.

Äänestä

oukei. seurasin tätä nyt kun kiinnostuin.
eli raksinsaari rubiinin voitot.
klo
18.29 234 egee
18.51 101 egee
18.58 107 egee
19.19 183 egee

Pelaajia oli rubiinissa 330 - 380 per kiekka. kuponkeja voi ostaa max 20 kpl per kierros. satasen panoksella on siis saanut liki 600 euroa. tosin en enää jaksanut seurata jatkuiko tää. moniko teistä on saanut veikan peleistä panoksensa kuusinkertasena takasin?

Äänestä

raksinsaari on suuri jp voittaja ollut jo vuosia. siis todennäköinen veikkauksen imuribotti... nämä valtion firmathan takovat ''hurjaa tulosta'' hyväuskoisten kautta YLEiSHYÖDYLLISEEN kivakivaan, kaikille muillle.. paitsi pelaajille itselleen. Ja ne 30k palkatkin pitää jostian repiä kavereille..
Katsokaa se PAFIN dokkari areenasta.. ei näiden pelifirmojen moraaliin haluta puuttuu päättäjien taholta, koska se paljastaisi aivan liikaa.. hyväsikäyttöä. Rahanpesuun ei puututa kovin helposti, koska hynää tulee sisään..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valtionvoitot kirjoitti:

Väitän, että 4/5 menee valtion taskuun ebingossa. Niin sæännönmukaisia ovat samat voittajanikit,i kään kuin koodein varustettu.
Perässä usein nro 9, 5, 55, 57 tai 22. Tai 1 tai 123. Nelinumeroiset. Jatkuvat raksinsaarit ja Pipsanpilkkeet jonossa vuodesdta toiseen supeeonnekkaina, Sarijossit. Välillä naftaliinissa ja taas jp ottajina.
Kukaanhan ei valtion pelejä ulkouolelta tutki, jos Sipilä sanoo Nöynöy: hyvään tarkoitukseen anastetaan hölmöläisten rahat.
Ulukomaalaistwn viriketoimintaan ja hyvävelisarjalaistwn ökypalkkoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu