Mies 19v. ja panin rahasta.

cukko

Viime viikonloppuna tulin ravintolasta ja matkalla ohikulkevan pariskunnan mies kysyi minulta panisinko hänen vaimoaan ? Mä luulin, että se oli vain läppää. Mutta mies jatkoi, että maksan sulle 100,- euroa, jos tulet heidän luokseen ja panet hänen vaimoaan. Hyvännäköinen, ehkä 40-50v. muija, olisin pannut ilmaiseksikin, ehkä ? Menimme heille kolmisin ja vaimo kävi suihkussa, sillä aikaa kun miehen kanssa juttelimme olohuoneessa ja vaimo ilmestyi sukkiin ja korkokenkiin pukeutuneena olohuoneen ovelle, läpinäkyvä sifonkitakki päällä. Olohuoneen sohvalla panin vaimoa ja mies katseli viereessä. Oli huima juttu naiskennella, kun mies katseli parin metrin päästä. Tunnin kuluttua lähdin ja mies ojensi minulle satasen eteisessä. Oli kuulema vaimon syntymäpäivälahja.

7

2154

6Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Erittäin ystävällistä vaimoa kohtaan. Halusi antaa vaimolleen jotakin todella ihanaa. Luultavasti aviomieskin nautti katselusta. Iloa kaikille kolmelle. :-)

    • ApumiesTappi

      Mä oon ollut samassa rapussa asuvan parin leikeissä mukana. Kyllä tuo ekalla kerralla oli hurjaa, kun mies katseli. Mutta nyt, kymmeniä kertoja myöhemmin, ei tunnu miltään. Kaikki sai alkunsa matematiikan tukiopetuksesta. Alkuun se oli tuollaista vaihtokaupaa. Mutta nyt olen saanut viiskymppisen "vaivannäöstä" ja se on iso raha opiskelijalle.
      Panisin ilmaiseksikin, mutta en nyt ole kehdannut kietäytyä maksusta. Ja nuo eivät ole sitten mitään synttärilahjoja, tai sit rouvalla on synttärit joka toinen viikko.

    • KilttiMies89

      Pääsee panemaan seksikästä puumaa ja saa siitä vielä rahaa. Voiko enää onnekkaampaa miestä olla? Minulla todennäköisesti ainut vaihtoehto päästä panemaan seksikästä vanhempaa naista olis että maksan siitä monta sataa euroa ja olen vieläpä aloittajaa 10 vuotta vanhempi.

    • Rentoa menolla parilla. Minulle nainen maksoi minut miehensä seuraksi.
      Se halusi välttämättä maksaa. Jotenkin se maksaminen kuului leikkiin.
      Vaimo katseli vieressä kun mies pani poikaa.

    • Rattopojan homma on tuottosaa, pyydä enskerralla 200

    • Anonyymi

      Olen hieroja ja nain yhtä niistä ja muutenkin runsaasti öljyllä hieroin ja sai kovastin antoi tippiä reilusti. Toi pullaakin mulle pari kertaa.
      Oisin kyllä nuollut ilmaiseksi kun oli 40 v blondi.
      Mutta kai sille oli parempi maksajana kuin antaa ilmaiseksi.

    • Anonyymi

      Euroona fetissiclubeilla olen mutaman kerran nähnyt, kun mies kauppasi vaimoaan naitavaksi. Enlannissa vaimo, tuollainen 30 v. ehkä oli sidottuna lingiin ja mies pyysi 20 puntaa, jolla rahalla sai panna vaimoa.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      276
      4712
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      134
      3050
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      45
      2894
    4. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      36
      2882
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      77
      1816
    6. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1674
    7. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1521
    8. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      61
      1438
    9. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      95
      1292
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      220
      1204
    Aihe