Tälle miehelle ei avioliitto sovi lainkaan. Ei ainakaan yksiavioinen.
Toivottavasti häähurmasta unelmoiva ja rakastunut Leyla ei ehdi avioitua, tälläisen uskottoman sulhasen kanssa. Pete on sinänsä tekopyhä tapaus. Kuten monet muutkin emmerdalessa.
Koska hän itse sai häissään kauhean shokin, saadessaan tietää Debbien pettäneen häntä Rossin kanssa. Nyt kun sitten olisi uskollinnen morsian ja aitoa rakkautta tarjolla.
Pete Barton alkaakin itse uskottomaksi, omien uusien häidensä kynnyksellä.
Ilmeisesti Pete laittaa tiedostamattaan vahinkoa kiertämään ja pettää Leylaa Priyan kanssa aina kun siihen on tilaisuus.
Petturi Pete Barton
4
425
Vastaukset
- sekundaILeodLähteePois
Leyla näyttelijän mahaa aletaan piilottaaa väljillä vaatteilla koska on raskaana ja äitiysloma tulossa loppuvuodesta. Joten ei taida tulla näistäkään Peten häistä tulla mitään.
Tuottaja kertoi ennakkona tästä Pete,Leyla,Pria suhteista että kihisevä kesäromanssi tulossa yksi mies ja 2 naista. Hahahaha..Leyla on rasittava pälättäjä,Huhuh. evvk
Tuottaja puheet yleensäkin hölmöjä kuten toisessa ketjussa mainittu "Robert on syntymästään lähtien ollut paha!!" siis vastasyntynyt on jo paha.
Mitähän Corrien katsojat tykkäävät kun Leod tulee heille tuottajaksi..- mitesnyt
Eihän Layla voi tulla raskaaksi?
- Emmerfan
Ei tule häitä. Ainakaan sellaisia joissa päästäisiin papin ”voitte suudella morsianta”-lauseeseen asti.
- fghjklö
Eihän leilakaan mikään pyhimys ollut, jätti Davidin ennen häitä ja vei kaupan rahat mukaansa.
Karma.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site856047Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers794870Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524442SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574182SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963789Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost73533Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi992599SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352419Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat492148
