Elämäntehtävä toikin viettää aikansa näillä

palstoilla varsinkin tämä jälkijättöinen vasuri joka on päivystänyt näillä palstoilla yli kymmenenvuotta luulisi saavan tarpeekseen viisaimmat ovat lähteneet vain tämäntapaiset kahjot jaksavat jauhaa sontaa aamusta iltaan.
14196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Olipa arka aihe kun viesti lähti poistoon hhhhe.

Äänestä

On tämä mielenvikainen vasuri sentään hiljaa muutaman tunnin vuorokaudesa .

Äänestä

Miksi he äänestävät persuja?

Miksi naiset miehet äänestävät rumia, haisevia ja väkivaltaisia persumiehiä, mistä moinen ilmiö?
Fiksujen naisten kannattaisi näyttää persuille keskisormea.

Äänestä

Tämä jäkijättöinen vasuriakka on pölvästellyt tällä palstalla yli 10 v. Köyhää on sillä elämä, hohhh

Äänestä

Tämä+Antipersux+joka+häiriköi+täällä+-+ei+keskustele+-+on+AIKUINEN+mies+ja+ihan+oikeaksi+sääliksi+käy+ja+jos+tällaisella+stalkkarityyppisellä+kyynisellä+häiriköllä+on+lapsia+ja+asennevamma+siirtyy+helpostiEli+kundi+käyttää+elämäänsä+PS-puolueen+nälvimiseen+Suomi24-palstalla+PÄIVÄNPERHOS-uutisilla+hakkarainen+sitä+iltalehti+tätä,+joista+ei+opi+mitään+oman+elämänsä+järjestelyä+varten.+Eikä+Suomi24-palstaa+juuri+kukaan+lue.+Sääliksi+oikeasti+tulee+jos+tällaisella+on+perhe+enpä+todellakaan+kadehdi+siinä+mukana+olevia+Monikulttuuriset+uutiset+https://www.youtube.com/watch?v=l4FOGQo3zpUVARO+HARHAUTTAJIA+Helsingin+sanomat+5.3.2008:+EK:n+mukaan+yritysten+työvoimapula+pahenee+edelleen+”Elinkeinoelämän+keskusliiton+EK:n+mukaan+lähes+puolella+yrityksistä+oli+viime+lokakuussa+vaikeuksia+uusien+työntekijöiden+palkkaamisessa.+Määrä+kasvoi+lähes+kymmenen+prosenttiyksikköä+edellisvuodesta.+Joka+neljännessä+tapauksessa+rekrytointivaikeudet+johtuvat+työvoimapulasta.+Rekrytointivaikeudet+ovat+lisääntyneet+useana+peräkkäisenä+vuotena.+Raportin+tehnyt+EK:n+asiantuntija+Satu+Ågren+pelkää,+ettei+työvoimapulan+aallonpohja+ole+silti+edes+saavutettu”.JA+NÄIN+TODELLISUUDESSA:++Työministeri+Tarja+Cronberg+25.2.2009+”Ensimmäisenä+tähän+taloustilanteeseen+reagoi+nuorisotyöttömyys.+Näköpiirissä+on+hälyttäviä+merkkejä+nuorisotyöttömyyden+kasvusta.+Eritoten+syytä+on+olla+huolissaan+nuorten+miesten+tilanteesta.+Nuorten+miesten+työttömyysprosentti+on+tammikuussa+2009+18,7+%,+kun+samanikäisten+naisten+osuus+oli+12,7+%.+Ongelmaan+on+tartuttava+ripeästi!”.Elinkeinoministeri+Mauri+Pekkarinen+(kesk.)+21.3.2009:+Jopa+100+000+uutta+työtöntä”On+aito+uhka,+että+maahan+tulee+100+000+uutta+työtöntä+vuoden+sisällä”.+Ulkomaankauppa-+ja+kehitysministeri+Paavo+Väyrynen+(kesk.)+21.3.2009+”Edessä+on+ainakin+neljän+vuoden+taantuma.+Suomalaisten+tulee+varautua+tulevina+vuosina+veronkiristyksiin+ja+menoleikkauksiin”.

Äänestä
  • Kyllä tämä häiriköijä on yli kuusikymppinen vasuriakka sääliksi. H häntä käy ei ole muutaelämää. kuin nämä palstat.

    Äänestä

  • komuakalle on tuossa yläpuolella antipersux joka seiittää

    en varsinaisesti sääli sinua - vaikka voin ehdottaa ryhdistäytymistä - vaan niitä henkilöitä
    joihin sairautesi leviää enkä tiedä elämäntilannettasi mutta säälin niitä näin virtuaalisesti

    en esimerkiksi usko, että antipersux tuossa mielentilassa KOSKAAN pystyt rakentamaan ihmissuhdetta tasapainoiseksi
    vastakkaista sukupuolta olevan naisen kanssa tms.

    Halla-ahokin - joka joutuu HELVETILLISEEN paineeseen suvakkien taholta kiusatuksi

    joista osa on ammattilaisia kuten rääväsuiset Ylen törkimykset ja iltalehtien krapulatoimittajat ja Hesarin suvakkiänkyrät

    viettää tasapainoista elämää sen takia, että hänen itsetuntonsa on erittäin korkealla
    valtatilanteesta johtuen ja erityisesti naiset flirttailevat hänelle joka käänteessä
    https://www.ess.fi/incoming/img2388458/lljl46/ALTERNATES/w640/785482.jpg

    Äänestä

Persut varovat pilkunussijoita, mitä niillä tekee. Persut tietysti haluavat
ahteriinsa nussijoita.

Äänestä

Persut näyttävät olevan kateellisia runkkarihomoja.
Eivät hyväksy heidän riviirille astumista.

hi,,,,,hi. Sikakarjutkin kelpaavat

Äänestä

sitäsaa-jostilaa

27.4.2018 18:33




Uusi

Persut näyttävät olevan kateellisia runkkarihomoja.
Eivät hyväksy heidän riviirille astumista.

hi,,,,,hi. Sikakarjutkin kelpaavat

Äänestä

Aloittaja nillitti, että joku on on päivystänyt palstalla jo 10-vuotta.
Lisäksi sanoi, että viisaimmat ovat jo jättäneet palstan. Aloittaja ei huomannut itse päivystävänsä palstalla,

Kiitos sinulle.? Nauru pidentää ikää. Tuli naurettua oikein äänekästä röhönaurua ja selkäkeikkanauruja.

Äänestä

- eikö ihmiset kotonaan koskaan saa olla rauhassa - js haukkmanne komuakka 8v:sta asti painanut pitkää työpäivää ja elättäny nuorempa sisaruksiaankn leskiäidin sairastellessa niin eikö muka olis jo oikeus välillä levätäkin - ilman teiän porvarien kahleita?

Äänestä

Suomessa persuloiset ja siniset ajavat yritystukien ja ikuisenelatuksen statuksella loisivien rikkaiden asiaa.....eivät duunareiden.....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


JälkijättöisetVasurit kirjoitti:

palstoilla varsinkin tämä jälkijättöinen vasuri joka on päivystänyt näillä palstoilla yli kymmenenvuotta luulisi saavan tarpeekseen viisaimmat ovat lähteneet vain tämäntapaiset kahjot jaksavat jauhaa sontaa aamusta iltaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu