MIHIN LUCIFER ETC. ON KADONNUT

Saiko sairasmielisen trollauksensa tavoitteisin?
11497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tuomion päivänä lakkasi trollaus.

Äänestä

Veikkaisin että katoamiseen on syyllisenä maahantulijat.

Tosin aloittaja voisi itse kertoa mihin meni, siitähän tässä on taas kyse.

Äänestä

Lucerian voisi olla henkilö. joka

- elkää olevansa rutiköyhä lopun ikäänsä

- joka muistelee, minkä paperin allekirjoittikaan, sellaisen, millä antoi valtuudet vainota lopun ikää

Äänestä
  • Luciferian miettii, mistä saa rahat.

    Äänestä

  • Veikkaan, että Luciferian on vainooja eli stalkkeri, joka pelästyi Amerikan tutkimustulosta (madinamerica), jossa hyväksytään erilaiset aivot. Näin ollen Luciferian tosiaan on miettinyt, mistä saa rahaa lisää, sillä sehän kuuluu satanistien elämäntapaan. "Raha tulee rahan tykö". "Rikkaat rikastuvat, köyhät köyhtyvät" (Matt. 24).

    "Sen sijaan te itse teette vääryyttä ja riistätte toisen omaa, vieläpä veljien, Vai ettekö tiedä, etteivät väärät saa periä Jumalan valtakuntaa? Älkää eksykö. Eivät huorintekijät, ei epäjumalanpalvelijat, ei avionrikkojat, ei hekumoitsijat eikä miehimykset, eivät varkaat, ei ahneet, ei juomarit, ei pilkkaajat eikä anastajat saa periä Jumalan valtakuntaa. " (1 Kor. 6:8-10).

    Äänestä

  • Luciferianista kirjoitti:

    Veikkaan, että Luciferian on vainooja eli stalkkeri, joka pelästyi Amerikan tutkimustulosta (madinamerica), jossa hyväksytään erilaiset aivot. Näin ollen Luciferian tosiaan on miettinyt, mistä saa rahaa lisää, sillä sehän kuuluu satanistien elämäntapaan. "Raha tulee rahan tykö". "Rikkaat rikastuvat, köyhät köyhtyvät" (Matt. 24).

    "Sen sijaan te itse teette vääryyttä ja riistätte toisen omaa, vieläpä veljien, Vai ettekö tiedä, etteivät väärät saa periä Jumalan valtakuntaa? Älkää eksykö. Eivät huorintekijät, ei epäjumalanpalvelijat, ei avionrikkojat, ei hekumoitsijat eikä miehimykset, eivät varkaat, ei ahneet, ei juomarit, ei pilkkaajat eikä anastajat saa periä Jumalan valtakuntaa. " (1 Kor. 6:8-10).

    Tässä puuttuva tutkimuslinkki:
    https://www.madinamerica.com/2018/04/scientists-fight-myth-normal-optimal-brain/

    Äänestä

"Saiko sairasmielisen trollauksensa tavoitteisin?"

Niin, kukakohan se trolli on???


Nykyään voit keskustella kanssani vastailemalla nimimerkkini Quicknessin viesteihin - ja tulin takaisin taistelemaan gang stalkingin uhreja vihaavia trolleja vastaan.

Äänestä

Ei ole kadonnut, piti vaihtaa nimimerkki.

Kun muut eivät enää kirjoittaneet viestejä, Luciferian katosi. Heti kun oikea uhri kirjoitti pari viestiä, ilmestyi mitätöimään ne.

Äänestä
  • "Kun muut eivät enää kirjoittaneet viestejä, Luciferian katosi. Heti kun oikea uhri kirjoitti pari viestiä, ilmestyi mitätöimään ne. "

    Anteeksi, mutta jos minua haukutaan trolliksi tyyliin useita satoja kertoja "oikean" uhrin taholta. Voiko kyseessä olla viestien mitätöiminen??? Eikö kyseessä ole herjauksien korjaaminen!!!!!!!

    Äänestä

Juhannus on tunnetusti Vapaamuurarien juhlapäivä,joten LUCIFERin palvojien rituaalit taitavat olla kyseessä ???

Äänestä

Ei e minnekään kadonnut. Tuli vaan uudella nimimerkillä kehiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikeaaitokohde kirjoitti:

Saiko sairasmielisen trollauksensa tavoitteisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu