Onko luettu maahanmuuttajien rikoksista meiltä ja maailmalta? Josko vaikka Australiassa olisi joku maahanmuuttaja näpistellyt kaupasta.
Mitens persujen päivä mennyt?
Eipersuanaapuriin
10143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Unohdin kertoa olevani vajakkikyselijä. Muutaman sanan lauseita öyhötän. Olen vähäpoika.
Persun päivään kuuluu natsien tekojen silottelua ja mamujuttujen keksimistä
Kunhan nyt taas sävellät omiasi. Linkki?
Minkälaisia salaliittoja persut tänään ovat paljastaneet?
Persun ÄÖ on n. puolet somalin ÄÖstä.
Mikä ominaisuus tämä ÄÖ on? Älämölö?
Josson joku suvakkitapa tavuttaa älämölö?
Ä-läm-öl-ö?
Persujen päivä alkaa MV-lehden lukemisella, sitten pilkataan Suomi24:lla suvakkeja, jossain vaiheessa on sitten pakko käytä TE-toimistossa varmistamassa että peruspäiväraha kilahtaa tilille, samalla reissulla käydään Lidlissä ostamassa kaljaa, sen jälkeen taas pilkataan suvakkeja Suomi24:lla mitä jatkuu pikkutunneille asti.
Vaalit alkavat jo joitain pelottaman, ei kannata turhia tressata, vuoden päästä kaikki on toisin, vihreät, vasemmisto ja ruottalaiset ovat hallituksessa, kyl se sitten helpottaa.
Ihan hyvästi on mennyt, kiitos kysymästä!
Ainoastaan yks lapsenraiskaaja matu sai tuomion tänään, joten erinomainen päivä on ollut, kun vaan niin vähän! :)
Mites sinne suvakkikuplaan sitten? Onko montakin mokkakikkeliä tullu kiillotettua kielellä? :)
PS: Ootko ylpeä ittestäs, maanpetturi?