Mitä Vitt* Persut ja juntit jurnuttaa, kun koko kansa näyttää
olevan EU myönteinen ! HALOO TOOPET !
Jos Liike Nyt vetää yli 25 % jo nyt, niin ei siinä Persuilla eikä
sinistellä enään yhtään mitään.
Jos olisi Persu, niin miettisin jo itsar*** tai jotain muuta maata,
vaikka Venäjää tai pohjois-koreaa.
Hei Haloo, Teillä on ollut jo vaikka mitä Markot ja Paavot ja
HulLu**** ja Jahoahot ym. ym. Eikö se mene jo kaaliin, että
Suomalaiset siis ne jotka asuu suomessa ja on rekisteröityneet.
ovat EU myönteistä porukkaa täysin.
Liike Nyt puntaroi taas EU myönteisyyden ! !
3
105
Vastaukset
- annamunkaikkikestää
Liittovaltio ja sivupersoonat pää pilvissä - EU-vastaiset jalat maassa.
- Ei-puntaroi
LiikeNyt ei ota kantaa kantaa EU:iin.
Siihen on kirjautunut alle 8 000 kiinnostunutta. Määrällä ei ole merkitystä missään päätöksenteossa. Se tapahtuu aivan muualla. Eiköhän siinä ollut jo se EU myönteisyys aika hyvin esillä.
Vai meinaatko, että on EU vastainen liike ? Le Marche niin kuin ?
Ei näkyny suomi ja suomalaista kovinkaan paljon . . . . Ehkä Per*** reiät.
Riittää jo 5 % kannatuksellaan jos sitäkään.
Eiköhän tuo markkinatalous tarkoita juuri EU:n vapaiden markkinoiden
hyväksikäyttöä ja luoda yrityksille ja liiketoimille hyvät perusteet. !!!!
Ei niin tyhmää varmasti ole tuossa porukassa joka haluaa sulkea vapaan
markkinan ja jättää se hyödyntämättä. Ehkä Perse****issä löytyy ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811508
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951136Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431101Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14700
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30691Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .19621Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617