Oliko Lempäälän matu terroristi, AUTOTERRORISTI?

Estettiinkö näin väkijoukkoon ajo?

Tuo"brittiläis-suomalainen-" viittaa juuri johonkin ihan muuhun!
23829
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Viittaa siihen, että toinen vanhempi on suomalainen ja toinen britti.

Äänestä
  • Eiköhän vainaa ole suomalaisnaisen ja Britannian passin omaavan arabin ristisiitos.

    Äänestä

  • geeneissä.se.on kirjoitti:

    Eiköhän vainaa ole suomalaisnaisen ja Britannian passin omaavan arabin ristisiitos.

    Ei ole joten turhaa siinä vingut.

    Ja geeneissäkö se on? no sittenhän jokainen kantasuomalainen on itsemurhapommittaja ja pedofiili logiikkasi mukaan.

    Äänestä

Arabialaista verta virtaa Lempäälän Jeza-ammuskelijan suonissa.
https://www.murha.info/phpbb2/download/file.php?id=4748

Mistä lie aseensa saanut, tämäkin auhanuskonnon edustaja taas tällä kertaa. Arvaukseni on että jotakin huumejuttua liittyy mukaan, vaikka tätä ei ole lehdissä vielä kerrottu.

Äänestä
  • Tuoko se ammuttu oli?
    Aivan selvä murjaani.

    Äänestä

  • Asiat-oikeilla-nimillä kirjoitti:

    Tuoko se ammuttu oli?
    Aivan selvä murjaani.

    Kymmenen kertaa komeampi kuin kahdesta suomalaisesta vanhemmasta lähtöisin olevat sukurasitteiset omat kotoiset pallinaamamme. RIP :-(

    Äänestä

  • Taas vingutaan rauhanuskonnosta vaikka persupölvästi ei edes tunne tuota tyyppiä. onko ihonväri yhtäkkiä jokun uskonto? onko se tyttöystävänsä kuristanut ja paloitellut persu sitten kristitty?

    Äänestä

  • NiinaEspoosta kirjoitti:

    Kymmenen kertaa komeampi kuin kahdesta suomalaisesta vanhemmasta lähtöisin olevat sukurasitteiset omat kotoiset pallinaamamme. RIP :-(

    Oli myös kymmenen kertaa tyhmempi, mutta suomalaiselle suvakille
    nämä käy, koska ovat samantasoisia.

    Äänestä

Tässä Polpo terve,
Olemme ottaneet teidän henkilötietonne nyt arkistoomme. Olette seurannan allla.

Terveisin Polpot.

Äänestä
  • Polpot runkkaa iltasin pareittain joidenkin seurantaraporttiensa kanssa. Ettitään niistä kansankiihotusta kaikkialta, että josko sais ittellekin joskus ottaan eteen.

    Äänestä

Amerikassa on saatu kiinni 12 murhaa, yli 45 raiskausta tehnyt mies. Osasi piileskellä ja vältellä poliisia 40 vuoden ajan.

Kiinni otettaessa selvisi että tämä sarjamurhaaja, Joseph James DeAngelo, hän itsekin on entinen poliisimies.

Poliisikoulutettuna osasi vältellä murhien rikostutkintaa noin pitkään. Siis amerikkalaisen Polpo-koulutuisorganisaation kasvatti. Vähän samalla lailla kuin huumeparoni Jari Aarnio oli meillä.

Äänestä

Missäs ne poliisien luotiliivit ovat olleet, kun noin pääsi "ylävartaloon" reikää tekemään, ja ihan haulikon tasoisen paukuttimen hauleilla?

Ulkomaisten huumekuriirien nykyisellä aikakaudella täytyy olla maantiepoliisillakin kevlarit päällä, koko työvuoron ajan.

Äänestä
  • Oli varmaan ne suomalaiset geenit mikä ajoi rikoksen polulle.

    Äänestä

Oliko hän karibialainen isänsä puolelta?

Äänestä

Jamakalainen isänsä puolelta.

Äänestä
  • Kristitty maa. kertoo paljon.

    Äänestä

  • Porvoossakin.

    Äänestä

Jos olisi ollut valkoihoinen niinkuin se poliisin ampunut rynnäkkökivääri tyyppi niin MVläiset olisivat ylistänyt sitäkin.

Äänestä

Tausta tyypillä terroristinen,ei välittänyt Suomen laeista.Ajoi kaasunaamari päässä,olisko ollut autossa aseiden lisäksi jotain myrkkykaasua.Paljosta poliisit taas pelasti,kaikkea ei vaan kerrota.On se kumma että näitä jotkut puolustelee.

Äänestä

Asia loppuunkäsitelty.

Äänestä

turhia joka kerralla, kun joku haittaeläin, rotta lopetetaan. Poliisi teki hyvää työtä, ja se siitä.

Äänestä

ei ollu miköö terroristi ruthless warriorsin jäsen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


TotuusJulki kirjoitti:

Estettiinkö näin väkijoukkoon ajo?

Tuo"brittiläis-suomalainen-" viittaa juuri johonkin ihan muuhun!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu