Helsingissä oikeustalon edessä, poliisien läsnäollessa huutaa joku lähihoitaja teloittamisuhkauksia politiikoille, presidentille ja samaan sarjaan kuuluu joku Jessica Aro.
eiköhän olisi jätkän aika lähteä vähän lepolomalle jonnekin hoitokotiin? Vaikka sananvapaus onkin. Jos vielä tekee vain pelkkiä yötöitä, päivät valvoo somessa ja kaduilla, on tilanne huolestuttava.
eiköhän olisi jätkän aika lähteä vähän lepolomalle jonnekin hoitokotiin? Vaikka sananvapaus onkin. Jos vielä tekee vain pelkkiä yötöitä, päivät valvoo somessa ja kaduilla, on tilanne huolestuttava.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Opettajat kuulee huoritteluja ja raiskausuhkauksia päivittäin ja papit tappelee poliisien kanssa lentoasemalla.
Ketkä opettavat lapselle huorittelun? Nämä aikuiset, vaikka somen käyttäjät, jotka huorittelevat vähänkin toisin ajattelevia. Nämä kansallismielisten lapset ovat suustaan varmaan aivan järkyttäviä, kuten vanhempansakin.
Pappi voi tapella poliisin kanssa lentokentällä, se ei tee häntä huoraksi. Yksi mies nk. Maidanilta taitaa olla käräjillä, kun kaikkein pahiten tuolla saralla kirjoitteli someen ko. papista.
Eiköhän sun vappumyyntikoju ala olee jo niin täynnä myyntivalmiita olkiukkoja, et kannattasko alkaa jo himmaamaan? :)
PS: Voisitko mainita kuka on kutsunu (sun lisäksesi) yhtäkään pappia huoraksi? :) *ooooooops*
Petri Salmimeri useaan kertaan käytti hänestä sanaa Lortto. Mikä tarkoittaa samaa. Hanhikari haastettu käräjille, seksuualisista fantasioistaan papista ja nimittelyistään. Muitakin löydät, jos luet mv-lehdestä naista koskevat jutut, youtubejen chatit ja nyt ei enää ole luettavissa ko., porukan fb-sivut julkisesti. Siellä niitä oli.
Tässähän on se juttu, että järkevä ihminen ei koske pitkällä tikullakaan mihinkään sellaiseen someen, jossa nämä hihhulit mesoavat.
Ei MV:hen, ei chatteihin, eikä FB-sivuihin.
Ihan tarpeeksi nämä MV-nobodyt saavat palstatilaa täällä Suomi24:ssä. Mitään asiallista eivät koskaan saa elämänsä aikana tehdyksi, kunhan räkivät siellä omassa kuplassaan ja kuvaavat siitä videota VK:hon.
Kutoisivat vaikka sukkia senkin ajan.