Samoin Rosanna Kulju. Rosanna oli myös kehottanut Chayennea ostamaan insta seuraajat. Chayenne myös näytti videollaan Martinan ja Rosannan insta taulukot joista näkyy miten ostavat tuhansia seuraajia
Martina ostaa insta seuraajansa! Kertoo Chayenne
säälittävääääää
212117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Menikö aloittajan koko Vappu Martinan instassa?
Hah hah.. Eipä ole yllätys, että Riksun lähiöbimbo tekee kaikkensa, jotta näyttäisi olevan suosittu. Hänen todelliset seuraajat ovat muutamissa sadoissa.
Minä tykkään Martinasta.
Tämähän on vanha juttu. Martinaa seuraa muutama hikinen hullu ja vajakki-pissis Riksusta. Kursseja ostaa jatkuvasta alennusmyynnistä lähinnä Anne. Espanja leirin täydellinen katastrofi kertoo totuuden asioista.
Martina tienaa 50 000 euroa vuodessa. Paljonko sinä?
Martina saa rahaa Stefulta ja Anne maksaa verot, Sponsorit ovat tacoja ja muuta paskaa, selättimiä.
Oliko Levin leiriä ollenkaan? Mitä nämä kaksi naikkosta todellisuudessa tekevät? Puhutaanko ja suunnitellaan vaan kaikkea. Se on faktatietoa, että Espanjan Camp suli käsiin.
Missä nuo Chayennen videot tai todisteet? Tosin onko hänkään nyt se luotettavin lähde...
Katsoin äsken Martinan silikonileikkaus Turkissa. Uuuh kun pisti silmään mitä Martinan ylähuulen päällä on sellai tumma alue.? Onko Martinalla viikset?
Jaaha kummankohan häät on hienommat, Martinan vai Maisan? Kiiran häät olivat kauniit, pukukopit oli kaunis. Martinalla tietenkin turkissa teetetty rinnat näkyy antoisasti.
Karvatonta kollia ne mahdolliset viikset kiinnostaakin. Ja tissit, koska on jäänyt liian vähälle imetykselle.
ni 10eurol sai 450 peukutust ja frendei,eli satkul jo tilastot näytti ns hyvält.
Martilla on oikeitakin faneja Riihimäellä.
Niinkö?
On kyllä kaiken huippu, jos M ja R ostavat peukuttajia ja muits instafaneja. Hehän petkuttavat sponsoreita!
On kyllä kaiken huippu, kun uskotaan kaikki jutut todeksi, mitä joku tänne kirjoittaa.
On kyllä kaiken huippu, kun uskotaan kaikki jutut todeksi, mitä joku Instaan ja blogiin kirjoittaa.
Feikkejä koko joukko, varsinkin Kuljuska
Martwiinalla yli 95000 seuraajaa. Onko noin 90 000 ostettu Stefun rahoilla? Mitä sanoi yhteistyökumppani ja selätin sponssi?
14 dollarilla 1500 "fania"
Ostetut seuraajat, saa seuraa kun maksaa, sehän on melkein kuin ... no tiedätte kyllä.
Onko todellisia seuraajia muutama tuhat?
Joku Seiska vois selvittää. Tää kiinnostaa lukijoita!