Jeesus on Herra

795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kas, järjestäytyneitä hihhuleita :)

1Äänestä

Kyyneleet valuvat. Kauneutta Helsingissä.

1Äänestä

Eikä yhtään pappia tai piispaa mukana.

Äänestä
  • Leo melleriä ei näkynyt. Eikä yhtään julkkissaarnaajaa muitakaan.

    Äänestä

Ja minkähän herra tämä köyhien ja vähäosten kyykyttäjä on. Taitaa olla sipilän porukoita se vanha ukkeli.

Äänestä

Mainostaminen kielletty.

Äänestä

Epäjumalanpalvojia on paljon Itäkeskuksessa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


RakkaaniMarssijat kirjoitti:

Kiitos marssineille!

https://www.youtube.com/watch?v=ij14d184_qQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu