oon runkkaillut ja nyt kiihottaa niin paljon.oon lähdössäpuol kuuden maissa turun paradiseen runkkaamaan ja imemään.löytyykö mukaan muita kiimaisia miehiä tai naisia runkkaamaan.kiimalimat vaan valuuu.
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Jokos siel valuttaa kirkasta
kyllä on hyvän makuista
transut on parasta mitä paradisessa on.. käyn siellä aina välillä panemassa transua tuhkaluukkuun.
Onko paradisessa transperää tarjolla päivittäin,joku vakituisesti siellä käyvä?Saako niitä nussia paljaalla molempiin reikiin.
aika usein siellä käy transuja. itselle sattunut ainakin kohdalle kohtalaisen hyvin ja hyvät kyydit ollut aina. se riippuu ihan transusta haluaako se ottaa paljaalla molempiin reikiin. mutta jos noin niin kuin omalle kohdalle ajattelen niin en kyllä paljaalla pistelisi menemään.
top 43v olis lähdössä huomenna paradiseen 11.5. tule ja tuo perseesi pantavaksi. imutkin sopii ja palkaksi saa spermaa.
Transua pannut paradisessa usein. Viimeksi kahlehuoneessa. Sidoin nartun kiinni ja nautin perseestä pitkään. Kiimanen lutka on
Aika usein transun pillua tarjolla
Eilen panin hyvää transun persettä paradisessa
samanlaisia kokemuksia itselläkin transua suuhun ja perseeseen gynetuolissa. mahtava perse sai kyytiä.
Käyn maanantaisin kiimasta hyväperäistä antavaa transu lutkaa panemassa
Kävin ennen joulua ja nussin mahtavaa persettä kahlehuoneessa. Kiimanen muodokas transu perse pystyssä pukin päällä. Pantiin toisen topin kanssa kunnolla . Välillä lattialla herkkupersepystyssä ja taas pukilla haarat auki. Lutka tais laueta kahdesti itsekin.
Nusasin viime viikolla pyöreää tranun persettä kahlekopissa. Hyvä pano
Mukavat kyydit antoi transu naaras eilen