http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201805042200923714_ul.shtml
Voitaisiinko tuo saastunut kehitysmaa antaa Korean paksulle Kimille ydinaseidentestausmaaliksi?
Voitaisiinko tuo saastunut kehitysmaa antaa Korean paksulle Kimille ydinaseidentestausmaaliksi?
Vastaukset 25
Vanhimmat
En ole koskaan tajunnut eurooppalaisten hakeutumista "henkistymään" Intiaan. Tuttavani teki henkistymisreissun Intiaan ja sai sellaisen ripulin jotta meinasi henki mennä. Makasi ruikuten useamman kuukauden henkitoreissaan.
Se "henkistyminen" tarkoittaa yleensä huumeiden vetämistä. Sitähän sinne porukka lähtee tekemään.
Joten eikös Suomenkin narkkareille vois siis ilmasten piikkien sijaan antaa ilmasen matkalipun Intiaan? :)
Sellainen maailman persläpi mihin en koskaan menisi.
Vastaavasti sieltä ei pitäisi ottaa yhtään raiskarikulttuurilaista tänne. Nuohan on perkele pahempia raiskareita kuin somalit.
Intiaan,+samoin+kuin+moniin+muihinkin+maihin+pitäisi+tehdä+aktiivista+lähetystyötä.+Ihan+yksinkertaiset+asiat+voisivat+sitä+kautta+mennä+paremmin+sivistymättömien+ihmismassojen+mieliin.+Älyn+kautta+lähestyminen+ei+toimi+kaikille.+Pitää+saada+myös+tunne+mukaan.+Psykopaateille+sekään+ei+toimi,+mutta+niitä+on+yleensä+tosi+pieni+%+väestöstä+-+tosin+on+todettu,+että+tietynlaiset+olosuhteet+suosivat+psykopaattisia+piirteitä+ja+sen+kaltaista+käyttäytymistä.
Mitä tummempi väestö, sitä enemmän esiintyy narsismia. Tästä johtuu mm. Negridien itsevarma uho ja halu esiintyä. Tosin taidot eivät sitten välttämättä riitä, mutta sehän johtuu "rasismista";)
No kunhan se lähetystyö ei vaan MISSÄÄN NIMESSÄ ole katolilaista lähetystyötä, joka kieltää ehkäisyn, koska johan noita intialaisia alkaa tuolla riittävästi olemaan!? :/
Paikallisilla on kuitenkin hyvä vastustuskyky kun pystyvät
Ganges joessa peseytymään ja juomaan samaa vettä mikä on
avoviemärinä täynnä jätteitä ja paskaa sekä puoliksi palaneita mätiä
ruumiita mistä koirat rannoilla syövät vielä kiinni olevat lihat.
Tuleehan tätä raiskauskulttuuria kehitysmaamuslimeiden muodossa eurooppaan jatkuvasti miksi ei intialainen raiskauskulttuuri kelpaa....
Suvakit kutsuvat sitä myös monikulttuuriksi ja kulttuurinrikkaudeksi....
Lisää intialaista - kyläneuvoston langettama rangaistus ei miellyttänyt.
https://yle.fi/uutiset/3-10192281?origin=rss
Juu minäki lukasin ton tos aamulla teksti-telkasta, ja suivaannuin niin noista Intian julmista ja epäinhimillisen ankarista raiskausrangaistuksista, että päätin ottaa yhteyttä Intian suurlähtystöön Suomessa ja vaadin että niitä alennettais mitä pikimmiten!
Intialla on ydinase ..
Kaikki tuollaiset hiilinahat ovat ulostetta
Olipa kaunis nainen:
https://www.independent.ie/irish-news/pictured-two-arrested-in-connection-with-murder-of-liga-skromane-in-india-36870671.html
Tuon näköisiä apinoita on turvapaikkaturistien joukossa suurin osa
Intiassa käydään jonkun huijarigurun ashramissa pyllistelemässä perse pystyssä ja sen jälkeen ollaan niin henkisiä,niin henkisiä.
Avaisitte silmänne vitun tyhjäpäät.
Intialaiset eivät tee rikoksia.
Niin ja sittenhän nämä sankarit nakkelevat vielä syövyttäviä happoje nuorten naisten kasvoille jos tullee niiltä kosiskeluun rukkaset.
Joka toki on suvakkien mielestä pelkkää ihqua monikulttuurista rikkautta, ja suomalainen mies taas on maailman väkivaltaisin otus, koska kehtaskin pirulainen mennä sanomaan että: "Ja ...tut tiskaa!" :) :D
Rankaistuskin on kova tuolla Intiassa elävältä polttamisesta ja raiskauksesta rapsahtaa kyläneuvostolta 625 euron sakot ja sata vatsalihasliikettä.
Joo, niissä Intian kyläneuvostoissa taitaa istua melkoisia ironistejä?
suomeen vois ottaa mutaman satatuhatta intialaista
Suomi tarvitsisi 1,8 miljoonaa maahanmuuttajaa sanoi katainen aikanaan joten kyllä tänne mahtuu väkeä vielä.