Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hieno päivä

Tosi kaunis ja lämmin. Suunnataan kullan kanssa Uittamon kallioille. Siellä saa tavallisesti paistatella päivää vapaassa asussa.
311343
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 31

Vanhimmat

hih hih muutama poikapari oli vanhempiamiehiä kiertelemässä toivottavasti kunto kasvoi hih hih

Äänestä
  • Emme kyllä huomanneet. Olimme niin toisiimme keskittyneitä. Jos oli muita, niin ääni taisi ohjata.

    Tänään uudestaa. Silloin mamma saa taas kyytiä.

    1Äänestä

Ja tänään vaihdetaan osia,mies 32 on naisena ja nainen 28 on miehenä.Olemme poikapari siis.

Äänestä
  • Hei. Olemmeko käyttäneet jonkun toisen vakionimimerkkiä vai mistä moinen herjaus?

    Ilma näyttää todella makoisalta. Puolen päivän jälkeen menemme, halusittepa tai ette.

    Äänestä

hih hih taas vanhat ukot juoksi mäkeä ylös alas mielikuvitusparia etsien. Minulle kuuluisi mitalli kun pidän peräkammaripoikien kuntoa yllä hih hih

Äänestä

Paikka näyttäisi olevan Ispoisten uimarannan pohjoispuolella Syväkallioilla.

Äänestä

pellejä noi kaksi homppelia,28 ja 32

Äänestä

Voitais tehdä tosiaan sellanen reilu tasajako, et heterot pysyis siellä Ispoisten rannalla sekä kallioilla ja jättäisivät Uittamonpuiston meille homoille :) Eik jeh?

Äänestä
  • On se näköjään vaikeeta :D

    Äänestä

  • Perustuslain vastaista.

    Äänestä

Mieluummin heterot, bi:t, lesbot ja homot samoille kallioille!!!

Äänestä

Homot voisi eristää suljetulle saarelle pois terveidein ihmisten silmistä :)

Äänestä
  • Mutta kun koko naturismi ei ole silmissä. Se on elämän asenteessa.

    Äänestä

Kummallinen keskustelu mutta onko Turussa ihan oikeeta nudistirantaa vai onko nää vaan paikkoja mitkä itsensä paljastelijat ja julkirunkut on vallanneet?

Haluaisin ihan rauhassa ottaa aurinkoa nakuna, ilman että tarttee miettiä lentääkö spermat puskasta naamalle.

Äänestä
  • Ei ole, ikävä kyllä. Ruissalossa on epävirallinen mutta senkin on maahanmuuttajat vallanneet kalapaikakseen...

    Äänestä

  • Ennemmin kalastajia kuin teitä homoja. P-o-M MENE LÄÄKÄRIIN HOMOUS ON SAIRAUS

    Äänestä

  • Mites se sinua häiritsee? Onko se sinulta pois? Etkö saa tarpeeksesi munaa? Ihan oma moka, persettä saa vaan niin paljon helpommalla kuin pillua :D :D

    Äänestä

Sunnuntai oli sopivan lämmin ottaa rajattomasti suojaisassa paikassa. Siellä olimme. Nyt kerromme jälkikäteen, jottei tulisi tuota vakiovalitusta.
Mukavia kesäisiä päiviä kaikille. Tulittepa mukaan tai ette.

Äänestä
  • Tänään klo 15-18 makaamme taas kallioilla, Meidät tunnistaa molemilla armoton seisokki :DD

    Äänestä

  • Komeat oli seisokit :D

    Äänestä

  • N28M32 kirjoitti:

    Tänään klo 15-18 makaamme taas kallioilla, Meidät tunnistaa molemilla armoton seisokki :DD

    Tosin me olemme päivät töissä.

    Joten jatka vaan mielikuvitusleikkejäsi ja sooloile.

    Äänestä

  • Antaa soolojen sooloilla, kaikki ei ole parisuhdeihmisiä (eikä femaanit ole todellakaan "oikeutettuja" omaan mieheen) :D

    Äänestä

Voisiko joku oikeasti paikalla käynyt kertoa totuuden, Käykö siellä pariskuntia/naisia vai onko paikalla vain miehiä ?

Asun itse porissa niin enviitsisi ajaa turhaan jos paikalla siis pelkkiä miehiä. Onko siellä mahdollisuutta pulahtaa uimaan ? Kannattaako ottaa omat eväät tai onko lähistöllä hyvää kebab-pizzeriaa tai grilliä ?

Kesäkuu on lomaa niin voisi tulla paikalle mikäli siellä käy pariskuntia/naisia.

Äänestä
  • Kyllä siellä pareja käy. Ihan kuten Porissakin on noita paikkoja. Miksi merta edemmäs kalaan?

    Äänestä

  • Onko muilla kokemuksia Yyteristä? Olis mukava käysä tutustumassa Yyteriin, tänään ajeltu myös kaikki karvoitus pois, tosi naturistina ;)

    Äänestä

  • Ei kannata ajella Porista asti muutaman hullun provokaation vuoksi. Yyteri pesee 6-0 Turun kuviot.

    Äänestä

  • Yyterissä ei tapahdu mitään. Viimekesänä kun kävin uittamolla oli pariskunta touhuumassa, Liekö sitten miten yleistä tai osuinko vaan oikeaanaikaan paikalle.

    Äänestä

Tänään neljänjälkeen pyöreähköpari paikalla, Katsotaan miten homma etenee olemme ensimäistäkertaa näissä kuvioissa.

Äänestä

AS kokoontuu tänään

Äänestä
  • Vai antisemitistien kokous. Sepäs mielenkiintoista.

    Äänestä

Täällä olemme edelleen kallion korkeimalla kohtaa nakuna ja vaimo hyvinkin halukkaana. Tulimme tänne jo puolenpäivänaikaan, Mutta viellä ei ole panomiehiä näkynyt muutama muu pariskunta käynyt naimassa mutta eivät halunneet kimppailla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


N28M32 kirjoitti:

Tosi kaunis ja lämmin. Suunnataan kullan kanssa Uittamon kallioille. Siellä saa tavallisesti paistatella päivää vapaassa asussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu