Uimalaituri paikoilleen

Saisimmepa aikaisttettua invalaiturin veteen laittamista. Kyllä kävisimme jo Toukokuun alusta uimassa jos laituri olisi paikoilllaan. Kaikillla ei ole hyvät jalat mutta uiminen tekisi terää.
3132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä Hangon Kaupunki on vastannut - oletan että niiltä on jo kysytty ennekuin kirjoitetaan tähän palstaan . Tai. onko jo mennyt nin pitkälle että Kapungin virkamiehet ja luottamusmiehet pitäisi tutustua Suomi24 antiin ???

Äänestä

Tämä ei ole luottamusmiehille, sekoitat asioita, luottamushenkilö on poliitikko ja virkamies virkamies.
Liitto ja sen suhmuroinnit ovat aivan eri asioita, eivätkä kuulu tänne!

Äänestä

Vastaus oli puisto OS. Että virallinen uimakausi alkaa keäkuu 15 päivä.(viime vuosi)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uimaanjahetimiten kirjoitti:

Saisimmepa aikaisttettua invalaiturin veteen laittamista. Kyllä kävisimme jo Toukokuun alusta uimassa jos laituri olisi paikoilllaan. Kaikillla ei ole hyvät jalat mutta uiminen tekisi terää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu