Nyt kun tämä alkukesä tässä hellii kivasti ihoa joudun lohduttomana toteamaan ettei näillä yleisillä rannoilla vaan alasti voi makoilla ilman ongelmia.
Tässä olisi selkeästi nyt tarve löytää se oma ranta meille nudismiin suuntautuneille rajattomille, mutta mihin! Ehdotuksia nyt esiin ja liikkeelle!
Tampereen rajattomat ruskettujat, MINNE?
7
421
Vastaukset 7
- Hyvin.käy
Lielahdessa Niemen rannalla voi olla miten vain. Tapulinkadun loppupää, siellä on viitta uimarannalle. On hiekkaranta ja muutakin rantaa.
- pervotVankilaan
Mikä vitun perversio nudisteilla on, rauhallista rantaviivaa ja paikkoja olla yksin alasti löytyy vaikka mistä, mutta kun nämä pervot haluaa olla alasti ihmisten keskuudessa! Haluaako ne patsastella muiden nähtävillä, vai kyttäillä muita?
- Klittaa
Voin imeä nudistin klittaa.
- kaikki-pussit-tyhjänä
Videossa takimmainen oli ruskettunut rajattomasti. Josko hän tietäisi nakurannat. Olikohan video kuvattu Tampereella? Täällä näkee paljon rajattomasti ruskettuneita nuorukaisia ja tukevia tyttöjä kulkemassa käsikädessä.
- Tarttee.lisää
Kaksi rohkeata naista avannut nakukauden Niemen uimarannalla Lielahdessa
Hienoa! Lisää vaan rohkeita naisia nakuilemaan. Täytyy itsekin poiketa tuolla joskus katsomassa, josko Niemen ranta olisi Tampereen paras ranta nakuiluun.
- kyänäinon
Ettekö te pelkää melanoomaa. Rusketus on junttien juttu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51851
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍86790Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust15696Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,2654Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.1564- 56541
Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it184529- 70523
- 60493
Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista24486