Alavus 2020

Mitä uusia muutoksisa/rakennuksia keskustanalueelle on vielä tulossa lähitulevaisuuteen?
7206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Uudet palvelut kiinnostaisit myös, jos jollsin olisi tietoa.

Äänestä

Kirkkojärven ympäri tulee pyöräilyreitti mukavine levähdyspaikkoineen, on tätä odotettukin.

Äänestä

Ratikkarata Kirkkojärven ympäri on kuulemma myös suunnitelmissa.

Äänestä

Mahtava juttu toi pyöräilyreitti!

Äänestä
  • Kannatetaan!

    Äänestä

Onko hotellin toiminnasta mitään tietoa? Edes yksi yökerho voisi tehdä hyvää keskustalle..

Äänestä
  • Tekisi varmaan hyvää, mutta mistä helv*tistä sinne saadaan asiakkaita enemmän kuin 20??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olisikivatietää kirjoitti:

Mitä uusia muutoksisa/rakennuksia keskustanalueelle on vielä tulossa lähitulevaisuuteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu