Sinä kaunis vaalea nainen, joka olit baarissa töissä.. Ilmoittele itsestäsi jos kiinnostusta. Olin siilitukkainen mies ja katseemme kohtasi muutaman kerran.
Kaunis nainen Luhurika Lapua 19.5.2018
4
362
Vastaukset
- Baarin_tyttö
Katselin sinua koska näytit niin säälittävältä reppanalta.
Baarin_tyttö kerroppa nyt millainen vaatetus mulla oli, koska uskon sun olevan feikki vastaaja.
- Baarin_tyttö
Mie oon transventtiili. Siun pili oli melko pieni jopa kusikankeudessa, ni nauramiseen meni kaikki aika. Olet surkimo.
- Ori69
Taidat olla savolainen vääräleuka.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843262
- 761304
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821249Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103971Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310942- 95857
- 43849
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78835Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825