Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naisten panetus

Onko foorumeilla varattuja naisia, joita yllättäen on alkanut panettamaan ja oma mies ei ole ollut käytettävissä. Kuinka olette tilanteen hoitanut?
15442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Masturboimalla mielikuvitusrikkaasti

Äänestä
  • Eikö ikinä vierasta tehnyt tuolloin mieli ?
    Norminainen30

    Äänestä

  • No ei noina hetkinä. Ja tuskin parempaa saisi. aikamoista sikaa säkissä saisi jos juuri sen hetken panetukseen lähtisi seuraa hakemaan nopeasti. Tulisi mieleenkään.
    On eri asia hakea tarkoituksen mukaista ja ajatuksella seksiseuraa täyttämään haluja, puutteita tai tarpeita (miksikä kukin kutsuu) joka antaa jotain muuta/enemmän kuin mitä oma kumppani. Mutta panetukseen tarvii apua välittömästi.

    Äänestä

  • No ootko hakenut koskaan täydennystä/vaihtelua seksielämään?
    Toki kumppanin kanssa seksi on turvallista ja tunteikasta.

    Äänestä

  • Ori69 kirjoitti:

    No ootko hakenut koskaan täydennystä/vaihtelua seksielämään?
    Toki kumppanin kanssa seksi on turvallista ja tunteikasta.

    Olen kyllä. Todella Hyvää Seksiä mieheni kanssa on paljon. Naiseksi hän ei muutu eikä valitettavasti sm-leikit onnistu myöskään. Näihin olen löytänyt muun tavan toimia.

    Äänestä

  • sm-leikeissä haluatko olla alistettu vai alistaja? Vaihtelu seksielämässä piristää varmaan myös
    suhdeseksiä. Vastauksistasi päättellen olet ilmeisesti melko aktiivinen mitä seksiin tulee.
    Tietääkö miehesi sm ja naisharrastuksista?

    Äänestä

kyllä ne omat kädet auttaa silloin parhaiten.

1Äänestä
  • Niinhän sitä sanotaan, että oma apu paras apu. Onko ikinä vieraan ottaminen käynytkään mielessä?

    Äänestä

  • Ori69 kirjoitti:

    Niinhän sitä sanotaan, että oma apu paras apu. Onko ikinä vieraan ottaminen käynytkään mielessä?

    olen mä joskus ottaut vierastakin, kun on ollut vain kohdalla.

    Äänestä

  • Ootko saanut vierailta hyvää seksiä?

    Äänestä

En mitenkään. En osaa masturboida omalla kädellä ja mies ei anna hommata seksileluja. Välillä tosi turhauttavaa.

Äänestä
  • Miksei anna hommata?

    Äänestä

  • En tiedä.. On vaan sanonut että ei halua että käytän mitään sellaisia. Helppoahan se sille on kun voi vaan käyttää kättään ilman mitään ongelmia mut varmaan miettii että entä jos joku dildo tuntuukin musta sit paremmalta kuin hän.

    Äänestä

  • Ootko harkinnut koskaan vierasta ottaa?

    Äänestä

Omalta ukolta saa nykyään liian harvaan , joten olen hankkinut muutaman hyvän ja nuoremman miehen joilta saan hyvää seksiä tarpeeseeni . Itse olen vielä hyvin seksuaalinen ja haluan paljon nauttia seksistä . Näin mä saan seksiä lähes aina kun vain soitan ja kerron että voisinko pistäytyä kylässä . Tiina

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ori69 kirjoitti:

Onko foorumeilla varattuja naisia, joita yllättäen on alkanut panettamaan ja oma mies ei ole ollut käytettävissä. Kuinka olette tilanteen hoitanut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu