Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Opiskelukaverilta ostaminen

Olen saanut selville, että eräs opiskelukaverini myy seksiä netti-ilmoituksella. Onko minun soveliasta mennä hänen asiakkaakseen?
4905
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On, jos se hyväksyy?

Äänestä

Mikä se kiihottavampaa kuin panna opiskelu kaveria maksusta.. yhtein salaisuus..;)

Äänestä

Tottakai on. Voin myös tulla asiakkaaksi ja maksan 500 euroa.

Äänestä

Ole fiksu ja pidä omana tietonasi.

Suurin osa ihmisistä on ikävä kyllä juntteja ja typeryksiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Opiskelijakundi kirjoitti:

Olen saanut selville, että eräs opiskelukaverini myy seksiä netti-ilmoituksella. Onko minun soveliasta mennä hänen asiakkaakseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu