Laura Huhtasaari on kaunis sekä älykäs

Kauneus ja älykkyys eivät sulje toisiaan pois, Laurasta sen näkee. Laurassa on jotain todella viehättävää. Lisäksi hän haluaisi pitää Suomen turvallisena maana asua mikä taas saa "meillä on unelma" tyypit raivoihinsa.
24364
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Vaikka Persut ovatkin paljastuneet mini Kokoomukseksi niin Laura on silti aika hot ja puhuu usein hyvinkin viisaita.

Äänestä
  • Osaa myös hyvin kopioida muiden kirjoitamia tekstejä, kirjoitusvirheineen kaikkineen. Muisti sen sijaan hieman pätkii.

    1Äänestä

Huhtasaari on samanlainen luiseva korppu kuin Martina.

1Äänestä
  • Minä kyllä mielelläni sekstailisin Lauran kaa! Voisi antaa sivistyneesti ja muutoinkin hyvästi!

    Äänestä

  • Laurafani kirjoitti:

    Minä kyllä mielelläni sekstailisin Lauran kaa! Voisi antaa sivistyneesti ja muutoinkin hyvästi!

    Mieheni tykkää enemmän pyöreistä tytöistä.

    1Äänestä

Presidentinvaalikeksustelut osoittivat, etteivät Huhtasaarella asiat ole alkuunkaan hallussa. Hän heitti kehiin pääpiirteissään vain opettelemiaan sloganeita.

1Äänestä
  • Et taida olla äidinkielen opettaja.

    Äänestä

Kyllä, mutta oli presidentin vaaleihin vielä esim ulkopolitiikan tiedoissaan kovin kokematon. Tätä käyttivät toimittajat säälimättömäsi hyväkseen TV tentissä, joissa on pakko olla kova ja paksunahkainen.
Puolueella ei ollut sopivampaa ehdokasta laittaa, kun puolueenjohtaja on liian kiistelty hahmo.
En äänestänyt Lauraa, puhun tässä hänestä henkilönä.

1Äänestä

Laura Huhtasaari on kaunis kuin vaan hevonen voi olla, sekä älykäs kuin kumijalkine.

1Äänestä

Lauralla ainoa kunnon teema on hallitsemattoman maahanmuuton vastustaminen ja paperittomien lusmujen poiskarkottaminen maasta.

Äänestä

Upea kansainvälisen tason kaunotar.

Äänestä
  • Aika kalvakan näköinen. Tylsän väriset hiukset plus kalpeaksi meikattu naama. Väritön yleisvaikutelma ja aina kireän oloinen.

    Äänestä

Haluaisin muuttaa Martinan ja Lauran kanssa autiolle saarelle.

Äänestä
  • Antaisin molemmille elämänsä parhaat kyydit.

    Äänestä

Kokoomuslainen maailmanhalaaja pillastui Lauralle.

Äänestä

Juu kyllähän evoluution kieltäminen on esimerkki älykkyydestä.

Äänestä
  • Jos oma evoluutio on jäänyt hieman alemmalle. litteän maan, tasolle ja ihminen on hiustensa väriltä blondi, joiden älykkyydestä jopa vitsaillaan, niin gradujen kopiominen on varmasti ainoa keino sellaiselle henkilölle hakea tekoälyä. Moraalitonhan teko itsessään on, mutta tietyllä tapaa älykäs ja varmasti omatunto ei ole sen jälkeen enää monissa muissakaan asioissa kolkuttanut.

    Se, että joku on halukas äänestämään kyseistä henkilöä, vain sillä perusteella, että tämä on 1) kaunis 2) nainen, kertoo myöskin äänestäjän älykkyydestä ja evoluution kulminoitumisesta hänen kohdallaan juuri sille "hänellä on unelma" -tasolle, jossa hän on tyytyväinen lähes rakkaussuhteestaan ehdokkaaseen, vaikka ehdokas ei sitten tekisi neljään vuoteen mitään muuta kuin räpsyttelisi silmiään, Kai sekin on fitnessiä?

    Äänestä

  • mikä.julkkis.Laura.on kirjoitti:

    Jos oma evoluutio on jäänyt hieman alemmalle. litteän maan, tasolle ja ihminen on hiustensa väriltä blondi, joiden älykkyydestä jopa vitsaillaan, niin gradujen kopiominen on varmasti ainoa keino sellaiselle henkilölle hakea tekoälyä. Moraalitonhan teko itsessään on, mutta tietyllä tapaa älykäs ja varmasti omatunto ei ole sen jälkeen enää monissa muissakaan asioissa kolkuttanut.

    Se, että joku on halukas äänestämään kyseistä henkilöä, vain sillä perusteella, että tämä on 1) kaunis 2) nainen, kertoo myöskin äänestäjän älykkyydestä ja evoluution kulminoitumisesta hänen kohdallaan juuri sille "hänellä on unelma" -tasolle, jossa hän on tyytyväinen lähes rakkaussuhteestaan ehdokkaaseen, vaikka ehdokas ei sitten tekisi neljään vuoteen mitään muuta kuin räpsyttelisi silmiään, Kai sekin on fitnessiä?

    Laura on naisedustajista paras ja kaunein.

    Äänestä

Olisi mieletöntä tuupata Lauraa.

Äänestä

Lauraa olis ihan ok. "tyypittää"

Äänestä

Olen aika varma, että meillä synkkaisi Lauran kanssa hyvin yhteen, varsinkin peiton alla.

Äänestä
  • vitu hyvä näköne akka

    2Äänestä

  • Musti.Hintikka kirjoitti:

    vitu hyvä näköne akka

    Suomen kolmanneksi kaunein.

    1Äänestä

Laurasta sen näkee, että blondikin voi olla älykäs ja sivistynyt.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


FitnessAki kirjoitti:

Kauneus ja älykkyys eivät sulje toisiaan pois, Laurasta sen näkee. Laurassa on jotain todella viehättävää. Lisäksi hän haluaisi pitää Suomen turvallisena maana asua mikä taas saa "meillä on unelma" tyypit raivoihinsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu