Vihreä suvaitsevainen on

Suomen suurin ja vaarallisin vihapuhuja sekä vaara yhteiskuntarauhalle. He meuhkaavat eniten koska he pelkäävät omaa paljastumista eniten!
378
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Älykkö Enbuske repii Timo Soinin kappaleiksi.

    1Äänestä

  • soinista.mitään.jäljellä kirjoitti:

    Älykkö Enbuske repii Timo Soinin kappaleiksi.

    Enbuske on kaukana älyköstä.Pikemminkin tyhmänpuoleinen tavan tallaaja.
    Mutta vielä tyhmempi on Isä Timo...

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


fakta.tieto kirjoitti:

Suomen suurin ja vaarallisin vihapuhuja sekä vaara yhteiskuntarauhalle. He meuhkaavat eniten koska he pelkäävät omaa paljastumista eniten!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu