Kesäinen tervehdykseni, täältä aurinkoisesta Satakunnasta ;-)) .
Voisiko joku kertoa, miksi Goldenage chat ei toimi?
Fooruminkaan tekstejä ei voi lukea, yhteyttä ei siis saa :-(( .
Jos joku tietää asiasta, niin mielelläni kuulisin?
Terveisiä kaikille tutuille, erityisesti "kropsulle" :-).
https//youtu.be/sWC9sAt-dx8
-Limpukka
Mihin katosi Goldenage - Chat & Foorumi ?
11
2870
Vastaukset
- vittuilua
*simmottii*
sitäpä tässä ihmettelen....minne se hävisi
- iipukka
Eikö ylläpitäjään ole otettu yhteyttä??
- Limpukka
Joo, ei vieläkään toimi :-(( .
Taitaa olla lopullisesti mykkä, koko Goldenage?
Kivaa, kun joku edes kommentoi :-)) .
Ylläpitoon ei kannata ottaa yhteyttä, ei sieltä koskaan vastata :-((.
Kivaa kesää kaikille ...
Kurkkaa YouTube kanavani, löytyy nimellä: Liisa Mäkinen .
- Limpukka
- Goldenage
Kaipaan ja en kaipaa, kesä kaikilla, onni yksillä ;-)) .
JyksN, manta, kukka, kulkuri, kropsu, Simpsa, vihtori, turilas, matami, snoman, yms, yms …
Kivaa kesää kaikille !!! - Lottakax
monta kertaa käyny katsomassa...ei ei se vaan toimi..kaikille cättäreille kivaa ja leppoisaa kesää..ikävä on teitä..Yhyy yhyy:)
JEE, toimii taas, siis Goldenage chat !!!
- Anonyymi
En tiedä lukeeko kukaan tätä, mutta jälleen on Golden age poistunut sivustolta. Hiljaista on ollut - ehkä Korpela on kyllästynyt pitämään foorumia pystyssä....
- Anonyymi00007
en ole kyllästnyt, uutta tiedossa
- Anonyymi00008UUSI
Olisi kiva nähdä onko täällä ketään?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1128049Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4047237Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804514Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294259Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2032679- 1062435
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332425Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-02390Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps202089Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11957