Kirjoitin kevään korvalla todella pahaksi päässeestä jalkahikiongelmastani. Sinä kirjoitit, ei hätää, keinoja on. Rupesin tekemään neuvosi mukaan.
Kehoitit laittamaan sukkiin pesun jälkeen talkkia. Neuvoitko myös laittamaan kenkiin ruokasoodaa? Laitan sitäkin kenkiin. Jalkojen karmea löyhkä laimeni siedettäväksi.
Hyvä teko palkitaan aina. Näin uskon. Toimin näin myös itse voimieni ja kykyjeni mukaan.
Kiitän sinua nettikirjoittaja, hyväntekijä!
6
1250
Vastaukset
- Narasimba
Tuore piimä on erinomainen ulkoinen antibiootti - sääli, ettei edes lihansyöjä-bakteeriin testata. - Eikä merkitystä, vaikka olin vihainen - viidettä kertaa yrittäessä vastata - saati kyseisille illuille vihassaan (dragoneille).
- Anonyymi
Kenkien huono tuoksu häviää kun laittaa niihin yöksi sitruunaviipaleita.
- Anonyymi
Kiitos sinulle ! Laitoit ohjeen viellä meille muillekin,Jotka alkuperäistä ohjetta ei nähnyt.
- Anonyymi
Ei sitä hiki lemua millään pois saa. Jalka ja kynsisieni on pesiytynyt niin voimakkaasti ettei siihen mikään auta. Ei edes apteekki valmisteet. Se pirulainen vielä tarttuukin. Pidä kumppanit tiukasti teipattuna jalassa ettei raivopäinen sieni pääse tarttumaan läheisiisi.
- Anonyymi
Päivän kumpparit jalassa navetta hommissa. Illalla kun kengät riisuu, vaimo ihan hullaantuu. Vetäisen litimärät villasukat jalasta ja vaimo nuolee minun varpaat ja varpaan välit ihan perusteellisesti. En ymmärrä mikä himo sillä on minun varpaisiin. Mitä mahtavampi lemu sitä himokkaampi se on.
- Anonyymi
Olipa paskat ohjeet antanut. Ihan toimimaton konsti. Soittaa vaan pirusti. Kaikkea ne torvelot keksii. Öljy on paras. Mieluummin sesam öljy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1361960
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1271606Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11496Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras871410- 321381
Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne1321194Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet501080- 241079
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221011- 50872