Murhasiko Putin Bourdainin?

Ei ole osoitettu vielä että Putin ei olisi voinut murhata Bourdainia?
8282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Paskat. Putin on johtaja jonkalaisia maailma tarvitsee.

1Äänestä
  • Muun maailman munattomuutta kyllä osoittaa, ettei sivistysmaiden johtajat ole eliminoineet Putinia.

    Äänestä

  • fgfgzfdg kirjoitti:

    Muun maailman munattomuutta kyllä osoittaa, ettei sivistysmaiden johtajat ole eliminoineet Putinia.

    Ja Trumpia, joka on oikeasti vaarallinen koko maailmalle.

    Äänestä

Youtube tietää kertoa, että se oli Clintonin klaanin tekosia. Bourdain ei tykännyt Hilaryn kommenteista Weinstein skandaaliin ja Hilaryn Israelyhteydet hoiti homman.

1Äänestä

Putin on jo hirttänyt munansa.

Ei siitä mieheksi ole.

Äänestä
  • Suvakeille oli todella kova pala Trumpin rauhanneuvottelut, sotaa kun himoitsivat.

    1Äänestä

Sekä Bourdainin että Cobainin tapatti tai tappoi vaimo/tyttöystävä.

Äänestä

Putin 152 cm on suurmies. hih hih

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ilta-Sanomat kirjoitti:

Ei ole osoitettu vielä että Putin ei olisi voinut murhata Bourdainia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu