Kuopion Kirkkopuistoon 020283. Hän sai Yumaloilta (heitä on kaksi), uhottuaan ensin lasten raiskaamisella Jahwelle itselleen. saatanan suomenkielisen nimen etukirjaimet ovat J.N. Raukkapaska se oli, toi yhtä 10-vuotiasta vastaan 13 demoniaan ja aseet. En jaksa selittää enempää mutta se on videoitu kyllä. Mä tapoin kaikki sen demonit teloittamalla.
Videon saa osoitteesta www.mattiranin.fi
Satanistit ulos Suomesta heti.
ulledulledofvaimitenseme
2
569
Vastaukset 2
- Kyröskosken_Kylähullu
Itseasiassa Luc on vain säälittävä räystäspiru, joka soittaa pianoa, laulaa välttävästi, pitää bileitä ja käy naisissa...
- Luuvitosta
Haistakaa pitkä paska. Oikea piru on islam.
https://www.kansalainen.fi/puolalainen-parlamenttiedustaja-maamme-on-turvallinen-koska-emme-ottaneet-muslimisiirtolaisia/
Älkää olko typeryksiä.
Parempi katsoa kuin katua. Ja pieksäkää saatananpalvojat turvoksiin joka kerta kun näätte heitä kadulla tai missä millonkin. Varsinkin hautuumaalla..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2831140Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "2641002Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49920- 105874
- 99809
- 73808
- 107679
- 64578
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2551Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh11488