Olen 42v. rouva. Firman tietokoneita esenteli sellainen nuori poitsu viikonloppuisin. Pätevä kaveri, cocista ja perunalastuja ja joutuin oli virustorjunnat ja ohjelmat ladattu. Pyysin kaveria vilkaisemaan myös kotikoneitamme.
Hän tuli seuraavan viikon lauantaina. Normaali annos cocista ja tällä kertaa kahvia ja siitä lähti homma alkuun. Katselin vieressä ja huomasin, kuinka pojan sortseissa jöpötti.
Menin alakertaan ja puin päälleni mieheni ostamat seksiasut... no ihan hyvän näköiset, kun ihailin itseäni peilistä. Korkkarit vielä jalkaan ja näytin pornoelokuvien näyttelijättäriltä.
Kiipesin takaisin yläkertaan jossa poika istui minuun selin kuulokkeet korvilla, eikä kuullut tai huomannut tuloani. Kun kosketin häntä olkapäälle, kaveri pyörähti ympäri. Ja muistan tuon ilmeen hänen kasvoillaan...
Tietokone tuli päivitettyä ja kaveri ei oikein tiennyt mitä pitäisi tehdä. Kun hän nousi ylös tuolista, pikkuinen oli aivan juhlakunnossa. Riisuin housut pojalta ja ohjasin siinä seisaallaan kalun sisääni... no se oli äkkiä ohi ja minulle siitä ei sensorttista ilo ollut mutta tulihan kaverille senkin edestä.
Ja siitä lähtien meidän tietokoneemme ovat olleet kunnossa ja päivitykset hoidettu pari kertaa kuukaudessa:) Jaa mitä mun mies, no nauroi asialle ja sanoi nyt uskaltavansa katsella nettipornoa, kun ei tarvitse pelätä noita viruksia:D Ensi lauantaina taas päivitetään virustorjunnat.
Nörttipojan viettely.
sexope
2
1561
Vastaukset
- Nalle18
No joo, noita sattuu ja tapahtuu. Mä olin pojankossina ajamassa nurmikkoa yhden porhon pihalta. Liekö tuota hehtaari ja kerran viikossa piti olla ajeltuna. Loppukesästä Rouva oli yksin kotona ja alkoi ottamaan aurinkoa lepotuolissa kuistilla alastomana. Rouvan auringonottosessio alkoi aina silloin kun minä olin ajamassa nurtsia... siis oli pilvessä tai paistoi.
- Pokho
... Ja sitten heräsit.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle442992Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362631Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532584Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1022258Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle482094Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3421893- 1501546
- 731408
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231188Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281175