mitä yhtäläistä?

turussa poika keskellä päivää hakkaa naista niskaan
helsingissä poika keskellä päivää hakkaa naista niskaan, eduskunta talolla

nämä molemmat pojat taitaa olla semmoisia että ei oikeisiin naissuhteisiin kykeneviä ole koskaan olleet ja tule olemaan
2236
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Wau...Onneksi jaat kanssamme suorastaan Einsteinia vastaavat kykysi...

Äänestä

pojalle sopisi pokaali käteen
ettei turhia halojata aiheuttaisi

eipä soomessa sellaista väkivaltaa nähtykkää-äää

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


raiskaajia kirjoitti:

turussa poika keskellä päivää hakkaa naista niskaan
helsingissä poika keskellä päivää hakkaa naista niskaan, eduskunta talolla

nämä molemmat pojat taitaa olla semmoisia että ei oikeisiin naissuhteisiin kykeneviä ole koskaan olleet ja tule olemaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu