Y-S tänään

Sehän oli Kehitysjohtaja, joka veti massit kotiin.
4757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tommonen äijä pihalle ja sassii!

Äänestä

Nii nehä junaili lakialukeneen huamisen kans nää kaikki salaisiksi luettavat asiat jo Pestin uima-allasosastolla. Huaminen ahane perkele. Joka paikas täyyy pätee

Äänestä

En kyllä ymmärrä, miksi Kauko Kallioniemi yrittää vedättää, saihan Kehitysjohtaja EH tarkemmin sanoen 1500€ kuukaudessa lisää. Ikälisineen tuosta tulee kuitenkin yhden duunarin palkka.

Äänestä
  • Taisi saada jotkut muutkin aika hyvin lisää. Onhan se mielenkiintoista, että kolme henkilöä määrittelee kaupungin hallinnon palkat ja itse ovat saamassa ylläri ylläri suurimmat nostot.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jepulis2018 kirjoitti:

Sehän oli Kehitysjohtaja, joka veti massit kotiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu