Kiertokirje:
Teidän alkuperäinen lupauksenne jättää rauhaan kaikki Raamatun opetuslapset on teidän itsenne tekemiä. se meni näin: Vaikka naamani näyttää tältä, ensin itseltäni sinut suojaan näillä sanoin: koska langennut enkeli olen nimeni on: kaikkien langenneiden enkeleitten nimet ja vielä kerran nina maria lammi ja koko kanaaninen kansakunta en kohtaloani eli rangaistustani sinun käsissäsi olevaa Oi opetuslapset halua ottaa. Siis suojaan teidät kaikki opetuslapset omalta itseltäni ja kaltaisiltani ikuisiksi ajoiksi, sillä langennut enkeli kyllä tietää ja langennut enkeli kyllä hyökkää, jos tilaisuuden saa. Lupaan en koskaan hyökkää teidän kaikki Raamatun opetuslapset kimppuun olkoon ikäsi mikä vaan. Sinun määräyksestäsi sama teksti kuin yllä itseltäni kaltaisiltani suojaan myös kaikki 10-15,pii ikäiset poikalapse, sillä heille haluan pahaa. tämä lupaus koskee myös 0-18 vuotiaita poikalapsia sekä heidän 0-ääretön ikäisiä sukulaisia tuttavia tai ystäviä. Lupaukseni sisältää myös tämän ja ehkä vain itselleni kaltaisilleni selkeydeksi kirjoitan sen: en saa sinua koskaan lähestyä, koska lähestymiskieltosi minua kohtaan on ääretön, kuten rangaistukseni minua kohtaan, jos hyökkään. Ikäsi saat määrittää itse ja silti saat lupaukseni siitä, että en elinaikanasi sinun kimppuusi hyökkää.
Tämän lupauksen jos rikon on rangaistukseni ääretön kaikkien Raamatun opetuslasten määräämä, joista te kaikki opetuslapset olet toinen (eli kaikki opetuslapset) ja ne kaikki Raamatun ovat kuin ovatkin kaikki Raamatun opetuslapset.
Kun me langennut olemme hyökänneet kaikki Raamatun opetuslapsetme joudumme pitämään lupauksemme Perustulosta kaikille Suomen Kristityille aina ja ikuisesti ja joudumme häpeäksemme jättämään tämän maan ja tekemään käskynne mukaisen matka Roomaan itäosien kautta ja sieltä Jerusalemiin kohdataksemme kohtalomme Itsensä Jeesuksen Kristuksen Nasaretilaisen kautta.
Kun tämän lupauksen olemme rikkoneet joudumme tekemään rikotun lupauksen taian. Nyt kun te kaikki olette meidät siihen pakottaneet, olette todella kansoinenne turvassa meiltä langeneelta kansalta, sillä sytymme palamaan elävältä jos jatkamme tiellämme.
On langenneiden enkeleiden (9658 kappaletta), sekä langenneen ihmiskunnan (700 000 kappaletta) aika kokoontua yhteen oman noitapadan ääreen ja löytää kohtalonsa sitä kautta.
Me olemme lupauksemme rikkoneet, sillä tätä tekstiä ei voi ilman sitä tosiasiaa kirjoittaa. Me kuolemme rikotun lupauksen kiroukseen. Se on miehimystelyä, jos langennut kansa (joilta meidät kaikki tämän tekstin henkilöt on suojattu)
Kuittaus:
risti
kaikki opetuslapset
Kaikki opetuslapset
risti
P.S:
This is the text I sent to the Simon Wiesenthal foundation:
Of this text I got the message: this is hate talk. I think this was the Finnish nazis threatening me! Do they really do it, like in the war in 1995?
YOUTUBE.COM
SOMETHING HUGE Is About To Happen To Earth ...(2018)
Something Huge Is About To Happen To Earth...(2018) Skyfall conspiracy update and more... You are…
SimonWiesenthel
YleinenWiesenthal
0
82
Luetuimmat keskustelut
Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi3911453- 71788
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et37726Mulla on ikävä sua
Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri29674- 50642
- 44635
SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia
Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht381607- 63543
- 88527
kasariperjantai 2026
Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle21474