Tulee hakemaan minut loisimasta Nikerian kaduilta? Haluan asunnon ja yläspidon Suomesta..
Koska Mykkäsen kone?
sukuperässä
17206
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
mykkäsen kone/koneet saapuu nigeriaan heti, kun kaupunkien keskusta asuntoja saadaan vapautettua 100000kpl:tta, ja kantaväestöä saatu kärrättyä tarpeeksi pois muualle afrikkalaisten kunniavieraiden jaloista pyörimästä.
Onko ruokahuolta käännetty elättimamujen makuiseksi? Annettavalle pankkikortile tarpeeksi köyttörahaa? Jalkavaimoille omat boksit viljelyä varten..
kelan odotustilat pitää , vielä muuttaa nikerian tulijoille viihtyisimmäksi, muuten syyttävät rasismista.. rasta musiikkia bongo rumpuineen taustalle . pössyttely huoneet , jossa kukkaa pukkaa erimuodoissa.. ym virvokkeita . riippumatot tietty , ja tarpeeksi lisääntymis huoneita ja niihin sopiva rekvisiitta.
Haluan Nigerian kadulta rahamieheksi Suomeen. Elätiksi. Mykkänen luvannut meitä tuhat määrin. Voin suomalisten piikkiin lorvia itiksessä ja polkea klaania isoksi iltaisin!
Meitä Kongossakin 100th. heti lähdäsä eäteiksi.Suvut raijataan perässä!
tieto kiirinyt viidakkorummuilla norsunluu rannikollekkin, josta lähtenyt jo 1000000 , kohti pohjoismaata , jossa tulee seinästä rahaa.
Suomesta saa muka hakea turvapaikkaa? Miksi muissa maissa hakijat heitetään rajalla takasi..
suhmuroikohan mykkänen nigerian valtion leivissä.
Saako rovikaa salakuljetajilta?
Mykkänen ei tajua! Sönköttää,että kaikkien otettava elättimamuja,kuten Suomen? Eikö se pässi tajua,että monet maat ei ota mamunmamua. Ranskakin dulki rajansa!
Kuulema Suomen etu?? Kun Merkkel passittaa elättimamuja parijonossa taas Suomeen?
"suomen etu".. tarkoittaa kokkareen suusta sanomana. kokkareen oma etu. .muut maksaa.
Mykkäselä jakovaraa rajattomasti
orpo järkkää lörppö mykkäsel tarvittaessa lisää,, vielä ei valtion kirstussa pohjaa näy.
Leikataan tukija ja eläkkeitä??
"Käki muni."
https://yle.fi/uutiset/3-10283629
Ruotsi voitti Sveitsin 1-0 jalkapallon MM-kisoissa tänään. Juureton joukkio hävisi juurelliselle kansalle, "Yhtenäistä kansaa ei voi kukaan voittaa." Toivotaan nyt vielä että naapurimme Ruotsi ja Venäjä menevät jalkapallon MM-kisoissa loppuotteluun, koska naapurimaiden menestys on hyväksi myös Suomelle, niin vähäpätöisessä asiassa kuin rauha ja kaupankäynti.
"SÄÄLIÄ SAA JOKAINEN, KATEUS ON ANSAITTAVA"