ikävöin sinua

:)

**
* . . *
* . *
**
* *
* *
* *
---------
^ ^
292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

puhut paskaa niinku kaikki kommarit.

Äänestä
  • Se oli rakkaimmalleni, yöterkkuja. Siinä oli kuvakin, mutta sen lähettäminen ei onnistunut. Yritin 2 kertaa.

    Mun rakas on naimisissa, mutta se pääsee tänne keskustelusivuille. Ja siihen se yleensä piipahtaa, koska sen vaimo on nyt kovin innoissaan niistä kokomuksen juttuista ja uneksiin perheineen kansanedustajaksi pääsemisestä.

    Eli rakkaani ei pysty avaamaan sähköpostiaan kun sen vaimo vahtii vieressään.

    Meillä on hyvä suhde!

    En ole mikä kommari, enkä tykkä heistä.
    Minusta se on typerää kun ei ole mitään koulutusta ja sitten kuvitella että meidän tytöstämme täytyisi nyt tulla se iltalehtien tähti, joka kävelee siinä presidentin vastaanotolla.

    Arvostelen oppineisuutta enemmän enkä mitään maallikkoita! Ja niitä kaiken vähiten niitä naisia jotka yrittävät lapsellaan pakottaa miehiään pysymään kotona!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sun2 kirjoitti:

:)

**
* . . *
* . *
**
* *
* *
* *
---------
^ ^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu