Onpa kiva että jostain löytyy aurinkoa. Porvoossa iltapäivästä huomiseen asti. Vinkkejä auringonottopaikkoihin nakuna kaivataan!!!! Kokonniemen liepeillä?
Porvooseen
13
2438
Vastaukset
- Hardkuk
Kelpaisko 37v mies seuraks?
- n46uusimaa
Jos olet mies isolla aisalla ja pidät julkinainnista niin tokkopa seurakelpaa, Laita meiliosoiteesi niin laitan alastonkuvan tulemaan niin näet millainen vittu ja persereikä odottaisi kullia.
- N46uusimaa
Nimimerkki taas viety. Antaa hardkukit olla. Softimpi seura on minun niinkuin monen muunkin naisen mieleen.
Huomenna Varlaxuddenin niemen kärkeen.
- wekku
Voisin lyödä vaikka tonnin vetoa olet reilustiylipainoinen rumilus jota eivät edes matut nussi. Kertokaa viisaimmat miksi suomen nakurannoilla kaikki naiset ovat 100kg ja susirumia ?
- Siinä-se
wekku kirjoitti:
Voisin lyödä vaikka tonnin vetoa olet reilustiylipainoinen rumilus jota eivät edes matut nussi. Kertokaa viisaimmat miksi suomen nakurannoilla kaikki naiset ovat 100kg ja susirumia ?
Helppo vastata. Saavat olla siellä rauhassa. Muita ahdistellaan koko ajan.
- N46uusimaa
Ylipainoinen olen kyllä mutten 100kg
Ehkä ylipainoiset eivät koe oloaan mukavaksi uima-asussa ja siksi alastomuus vapauttaa. Yhtä lailla sen vapauden ja mielihyvän voi kyllä kokea kuka tahansa.- Isovarmasti
Laihduta ennen nakurannoille menoa kiitos
- N46uusimaa
Ei tarvitse laihduttaa mennäkseen kadulle, kauppaan tai kirjastoon. Miksi siis nakurannallekaan mennessä. Olen siellä ensisijaisesti itseni takia nauttimassa kesästä, auringosta ja hyvän olon tunteesta joka tulee vapaudesta kehooni. Jos joku toinen häiriintyy minun onnellisuuden hetkestä, niin se on hänen probleema.
- AAAron58
N46uusimaa kirjoitti:
Ei tarvitse laihduttaa mennäkseen kadulle, kauppaan tai kirjastoon. Miksi siis nakurannallekaan mennessä. Olen siellä ensisijaisesti itseni takia nauttimassa kesästä, auringosta ja hyvän olon tunteesta joka tulee vapaudesta kehooni. Jos joku toinen häiriintyy minun onnellisuuden hetkestä, niin se on hänen probleema.
Älä välitä idiooteista. Nauti alastomuudesta, niin minäkin, vaikka ei ole metrin kalua näyteltäväksi. Olen oma itseni ja sillä siisti.
- NyBorgålainen
Hei tietäjät!
Onko tuo Varlaxudden joku virallinen paikka, missä tälläinen miehen retalekkin uskaltautuisi nauttimaan uimisesta ja auringosta ilman vaatteita ja ilman että poliisi tulee ja vie?- Ei-ole-
Virallista paikkaa ei ole.
- N46uusimaa
Turistina olin siellä. Ei se varmasti ole mikään virallinen. Siellö vain on rauhallinen paikka. Ei sua poliisit vie olit sitten missä tahansa rauhallisessa ja syrjöisessä paikassa jos vain käyttäydyt asiallisesti etkä provosoi käytöksellö muita. Jos vaatteellisia on lähettyvillä niin olisi hyvä osata arvioida onko se heille ok.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3671821Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek111638Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2411338Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel51930Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia401878Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.69869Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä32714Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo68666- 53656
- 27651