Roskalehti Iltiksen luetuin uutinen

Salkkaritähden vitunkarvojen ajelu.
https://www.is.fi/viihde/art-2000005743319.html
Kenelle toi paskalehti on tehty ja kuka sitä nykyään lukee?
5107
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä se kertoo meistä suomalaisista?

1Äänestä

Kuvat vaan puuttu?

1Äänestä
  • Ihan hyvännäköinen likka, ajelisin kyllä mielelläni vaikka karvojen kera.

    1Äänestä

mauton juttu, mitä tuokin ihminen oikeastikin ajattelee julkaistaessaan itsestään tuollaisia juttuja. En ole koskaan miesten puhuvan mistään spermajutuista, mutta naiset avautuu alapäänsä eritteistä. jotkut jopa maalaavaat pääsiäismunia sillä töhnällään. Ihan käsittämätöntä.

1Äänestä

Mielelläni nuolisin tuon kaunottaren sheivattua pimppaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teinilehti kirjoitti:

Salkkaritähden vitunkarvojen ajelu.
https://www.is.fi/viihde/art-2000005743319.html
Kenelle toi paskalehti on tehty ja kuka sitä nykyään lukee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu