Moro,
Olen keski-ikäinen mies ja meillä muijan kanssa "siveysvyö", eli penishäkki käytössä. Olisiko muita tästä asiasta kiinnostuneita / samassa asemassa olevia? Olisi mukava vaihtaa kokemuksia.
Ja sanon jo suoraan, että pentujen "en kyllä ymmärrä" ja "onpa pervoo" kommentit ovat täysin yhdentekeviä.
Olen keski-ikäinen mies ja meillä muijan kanssa "siveysvyö", eli penishäkki käytössä. Olisiko muita tästä asiasta kiinnostuneita / samassa asemassa olevia? Olisi mukava vaihtaa kokemuksia.
Ja sanon jo suoraan, että pentujen "en kyllä ymmärrä" ja "onpa pervoo" kommentit ovat täysin yhdentekeviä.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Millainen se muijan häkki on?
"Millainen se muijan häkki on?"
Oletko hölmö vai näytteletkö sellaista? Jos ei aukene sana "penishäkki", et taida ihan täysillä käydä...
"meillä muijan kanssa "siveysvyö", eli penishäkki käytössä. "
Tuossa sanot ihan selvästi, että teillä molemmilla käytössä.
Siis: "Millainen se muijan häkki on?"
Etkä kyllä kertonut omastasikaan eli etkö tiedä, haaveiletko vain.
Olen käyttänyt jo parisen vuotta
Useampi vuosi on tullut siveysvyötä käytettyä. Viimeiset pari vuotta todella aktiivisesti
Itsellä kans BON4M Small -häkki käytössä. :-)
Avaimenhaltijan avustuksella mennään pitkiä jaksoja. 3 kuukautta tähän mennessä pisin. Tällä kertaa avaimenhaltija halusi tuplata sen.
Kiinnostaisi itseäkin ehkä noin ajatuksen tasolla tällainen leikki, mutta eikös nämä siveysvyöt johda peniksen pienenemiseen ja erektioiden vähenemiseen, kun niissä ei mahdu seisomaan?
Erektiothan tutkitusti nostavat miehen testosteronitasoa, joten tämän logiikan mukaan, eikö penishäkin _jatkuva_ käyttö siten altista testojen laskulle ja ennenaikaiselle ikääntymiselle?
Ei peniksen koko parin viikon tai pidemmänkin häkityksen aikana miksikään muutu, pieneneminen tai ikääntyminen ihan urbaanilegendaa! Kiima vain vahvistuu, kun kalu on siveyslaitteessa. Tauon jälkeen tuntuu, että jaksaa monta panoa peräkkäin eikä mikään riitä:)
Minun koko mukset kun olen tämmönen runkkaaja. Eten malta olematta runkaamatta. Häkki on äärettömän kiihottava. Ainut että oon saanut niiden kanssakin orgasmeja. Pitäs vaan malttaa pitää selipaattia. Kun nainen sitten avaa häkin se on kun pommin sais räjäyttää.
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://alegroup.info/H/I3u1C6
Vaimo pihtasi ja teki näin musta runkkarin. Tämän huomattuaan häkitti kullini etten runkkais. Saan kuitenkin häkin reiästä hinkattua pikkusormella terskan alapintaa senverta et saan laukastua kullin.
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 http://ameliachau.com/H/E4d9X8