Hyvämeininki

Kyll ä nyt on oikeen näköistä Kuningatar vuorella... matkaparkki sinne ja sassiin,,,,,
9294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Älä ota enää

Äänestä

Voisiko toimia sellainen ratkaisu, että Hangon kaupunki itse tarjoaisi tontteja halukkaille? Ajatella jos vaikkapa satamassa työskentelevä, joka on ollut töissä Hangossa mutta asunut esim. Raaseporisssa, voisi muuttaa ihan työpaikkansa viereen.

Äänestä

Tässä tarkoitin tietysti Drottningbergetin tontteja!

Äänestä

Milloin Kuningattarenvuoren kilpailutus järjestetään?

Äänestä

ne rakkentta sinne barakkeja.fula så satan.skithus sir de ut som.bajamaja=bajshus

Äänestä
  • Sinnehän tulee omakotitalokortteli. Nykyään taloja sanotaan fiinisti huviloiksi.

    Äänestä

  • smaken är delad som baken. jag tycker det blir skitsnyggt

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    smaken är delad som baken. jag tycker det blir skitsnyggt

    jaa holle inte mee

    Äänestä

Hyi helvetti mitä mörskiä sinne oikeen nousee, Hesalaiset pilannu koko itäsataman. ensin tehtaanniemi ja nyt kuningattarenvuori ja venepaikatkin vielä vaaditaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


denniskumoon kirjoitti:

Kyll ä nyt on oikeen näköistä Kuningatar vuorella... matkaparkki sinne ja sassiin,,,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu