Persjen Prexit

Boris Johnson erosi Britannian hallituksesta! Ensin yllytti kansan äänestämään brexitin puolesta ilman että kansa tiesi mistä äänestää. Sitten jätti kaaoksen hoitamisen muille.
Näinkö persut meinaavat hoitaa Fixitin, jos pääsevät seuraavaan hallitukseen?
367
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis Fixit on mielestäsi tulossa kuitenkin..........hyvä!

Äänestä
  • Hyvä hyvä!! Fixit itää kuitenkin suuren osan mielissä kun tämä järjetön maksaminen on nähty, vaikka eivät nyt sitä vielä halua julkisesti sitä sanoa!

    Äänestä

Persuthan on aina sanoneet että muut saa korjata jälkensä. Mutta miksi sitten persuja pitäisi äänestää? Meinaako pershut päästä johonkin piiskurin rooliin ja virkapalkalla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Prexit kirjoitti:

Boris Johnson erosi Britannian hallituksesta! Ensin yllytti kansan äänestämään brexitin puolesta ilman että kansa tiesi mistä äänestää. Sitten jätti kaaoksen hoitamisen muille.
Näinkö persut meinaavat hoitaa Fixitin, jos pääsevät seuraavaan hallitukseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu