Kreikkaan jakovara!

Orpotollon jakovaa suli Kreikan lanoissa jo yli 2 miljardia. Lputkin sulaa! Suomeen ei koskaan jakovaraa, jos kokoonustollot päättämässä!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aseostoihin ja lepsumaiden tukiin jakaa kokoomus Suomen rahat!

Äänestä

Miten tää lopputulos kerrottiinkaan kokoomustolloille? Ei perille. Kieli EUn perseessä. Ensi lamaa ei EU kestä..

Äänestä

Me jäädytämme indeksi ja leikkaamme eläkkeet, Orpo!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


metienataantällä kirjoitti:

Orpotollon jakovaa suli Kreikan lanoissa jo yli 2 miljardia. Lputkin sulaa! Suomeen ei koskaan jakovaraa, jos kokoonustollot päättämässä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu