Jäänyt jotenkin tämä juonikuvio peittoon??
missä on Rhona?
8
436
Vastaukset
- ppppppppppppppppppppppp
Tuollaisten perään ei kysellä. Hyvä vaan että pysyköötkin poissa ja mahdollisimman pitkään.
Mikä 'juonikuvio'? Ei sillä mitään juonikuvioita ole. - vkmummu
Kuka Rhonaa kaipaa? Hyvä vaan, et ei ole hetkeen silmien pyörittelijää näkynyt. Aika hepponen näyttelijä. ja roolikin tuntuu jotenkin väkisin ja turhasta väännetyltä. Saa pysyä näkymättömissä jos ei nyt vallan ihmeitä tapahdu !
- Caininvaimo
Kun kerran kysyit, minä kaipaan.
- ppppppppppppppppppppp
Caininvaimo kirjoitti:
Kun kerran kysyit, minä kaipaan.
Ei ole Cainin vaimo.
- Caininvaimo
ppppppppppppppppppppp kirjoitti:
Ei ole Cainin vaimo.
Se oli huumorilla maustettu nimimerkki, vertauskuvallinen. Tottaka tiedetään, että Rhonan näyttelijä on Cainin näyttelijän vaimo. Hei hox!
- pppppppppppppppppp
Caininvaimo kirjoitti:
Se oli huumorilla maustettu nimimerkki, vertauskuvallinen. Tottaka tiedetään, että Rhonan näyttelijä on Cainin näyttelijän vaimo. Hei hox!
Ei väliä. Ei sellaista mainita, ei mitään tekoa sarjan tai minkään muunkaan kanssa.
- Kaupanjulkisivu
pppppppppppppppppp kirjoitti:
Ei väliä. Ei sellaista mainita, ei mitään tekoa sarjan tai minkään muunkaan kanssa.
nimimerkkisi kertoo paljon sinusta, tai oikeastaan ei ole mitään kerrottavaa...
- pppppppppppppppppp
Sinnehän se ämmäkkö ilmestyi, nyt kun Vanessa oli sarjassa etualalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-529220Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036548Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1246273Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1494817- 1674636
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.933233- 1692351
- 652218
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1592166- 571997