Hei siskot !
Onko teillä joku kikka millä saatte kumppaninne tulemaan nopeammin. Seksi on muuten ihan mahtavaa, mutta miesystäväni ei laukeaa ei sit millään kestää ja kestää puuduttaa se jyystäminen.
Toki on mahtavaa mutta se että olen päässyt maaliin kolmekertaa ja toinen senkun jatkaa ei ole enää kivaa. Eli jollakin keinolla pitäis saada se tyhjentymään suht ajoissa mitä ihmettä tekisin. neuvoja siskot.
J a apua sitä aamua se on sit aivan jotain madotonta.
Mies on liian hidas
7
2425
Vastaukset
- taitava
Ota kaksin käsin miehes kalusta kiinni samalla kun nai sinua niin kyllä tuleeeeeeee,
olen mies saman hankaluuden kanssa ja toimii- Helii
Kun olet itse valmis, niin tyydytä miehesi suulla? Jos miehesi ei ole ehdottomasti vastaan, niin hiero pepun kautta hänen eturauhastaan samalla. Tulee nopeasti!
Hei, ei kannata aina pyrkiä maaliin. Miksi pitäisi laueta? Kokeilkaa seksiä laukeamatta... viikko, kaksi, kuukausi...
Pääsee aivan uusiin 'sfääreihin' kun nauttii ja antaa nautintoa hetkessä ilman päämäärää, aistien, tuntien ilman kiirettä ja päämäärää.
Välillä voi pitää taukoa ja puhua... pyytää itselle tai kysyä mitä toinen haluaisi jne.- Neuvojatässä
No höh.. Sormilla hivelet kiveksiä ja kalun juurta tosi kevyesti samalla kun naitte, sillä irtoo kyllä nopeesti. Kehut miten hyvältä tuntuu, sekin vaikuttaa. Pyydä vaihtamaan kalu kakkoseen? Ota suihin?
- onnelinenMiäs
Jumppaa pimppalihaksia. Kun paine kasvaa, niin mälli lähtee aika nopeasti. Näin mun vaimo pääsee musta eroon. On treenannu niitä pimppalihaksia.
- apuaah
Kiitos asiallisuudestanne noita on kyllä kokeilu mutta tulokset on vaatimattomia.
Pitää kai vain tyytyä tuon sadistin jyystämiseeen. - Tiukentaa
En osaa nyt ehkä ihan tarkasti selittää mutta koitetaan.
Oma muija joskus kietoo jalkansa oikein tiukasti mun ympärille(lähetyssaarnaaja siis), eli lanteille. Jos hän kyllästyy tai sitten vain haluaa muuten saada mulle orgasmin.
Sitten jotenkin puristaa vain kunnolla, ihan kuin hän samalla yrittäisi saada jalkojaan suoraksi.
Ja se toimii todella hyvin.
Hänen pillunsa tuntuu tuolla tavoin vieläkin tiukemmalta ja ote on muutenkin niin kova, että tuntuu ainakin, etten pysty työntelemään kalua normaalisti vaan hän liikkuu koko kropallaan työntöjeni mukaan. Ja ei todellakaan kestä kovinkaan montaa työntöä, kun saan siemensyöksyn, vaikka se ei olisi muuten edes lähelläkään, vaan tuntuu et jaksaisin vaikka miten.
Ja omakin orkku on paljon vahvempi jotenkin tuolloin.
On kyllä jotenkin vähän rivoakin hyvällä tavalla ja kiihottavaa, kun en pääse hänestä millään tavoin irti enkä edes senttiäkään kauemmaksi ja roiskeet tietysti päätyvät hänen sisään.
Ei tuossa siis muuten mitään, muija vaan joskus huomauttaa asiasta, että voisin kyllä vetää joskus uloskin ja roiskia päällekin. Tykkää kyllä aina seksistä, mutta on joskus kai sitten vähän tympeätä kun on pillu spermassa ja se sotkee muutenkin reidet/pikkarit sitten, kun valuvat ulos.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa626146Oot mahtava tyyppi
En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot434398Persut ja Tall poppy -syndrooma
Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky54268Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent2713717Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks3023657Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa
Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va1133475Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?
He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun1043446Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla
nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty313440Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär3612918Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti
– Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm392763