Kannatan Suomeen Venäjän isännyyttä. Putin olisi oiva johtajamme. Miettikää nyt sitä rauhaa, kun kaikenlaiset EU-ryöstelyt, sipilät, stubbit, orpot, bernerit, natopissikset, anarkistit, anttifantit, uskonnolliset vainot yms. olis kokonaan pois häiriköimästä. Voi että mä tykkäisin :) Tervetuloa Venäjä!
Venäjän valta ei olisi yhtään huonompi asia.
Venäjä_on_ystävä
496
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
On kyllä huolestuttavaa, että Venäjästä yritetään saada keinolla millä hyvänsä yhtä demonisoitu asia, kuten natsi-saksasta. Hitleriä ei saa kehua, eikä suosia ja nyt myös Putinille ollaan tekemässä "hitlerit". Tämä on oikeasti järkyttävää. Itse laittaisin Putinin heti Niinistön tilalle.
IMHO
Jahas, Pietarin trollit heränneet.
r...än kätyrit kyllä tietää että r....ä ei koskaan pääse täällä valtaan mutta provosoi silti jatkuvasti asialla. Isänmaaliset Suomalaiset ei koskaan päästä r...än kätyreitä valtaan täällä enää eikä kumartelu itään tule kyseeseen.
Saksalaisilta kysyttiin sodan jälkeen, miksi ette tehneet mitään?
Näittehän te jo 1930-luvulla mihin Hitlerin toiminta johtaa.