Auditoi kolikoita bulgarialaisessa autotallissa?
Vieläkö Ananas Lasaretti
Veskapullottaa
5216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Uusi proktor & gamble tasoinen auditorio aloittaa Q6, kunhan intialaiset huoltomiehet saavat lohkoketjun vauhtirattaan vaihdettua.
Joku taas napsauttanut kakarasuodattimen pois päältä?
Miten niin? Olenhan minäkin täällä (TÄÄLÄ) vielä ja viestit tulee läpi?!?!?
Mutta koinisteja kaivattaisiin kerrtomaan tuntojaan tällä hetkellä? Mikä on luottamus? Dealshaker ei kasva eikä siellä ole mitään ostettavaa, paitsi KIINALAISIA TEEPOTTUJA, itse noudettuna paikan päältä. Koinien vaihdettavuus näyttää erittäin epävarmalta. Muropalstalla lainattiin erään "Igorin" kirjoitusta että "mitään varsinaisia lupauksia vaihdettavuudesta ei ole annettu. Ekosysteemi on keskeneräinen ja jos ei saada valmiiksi, vaihdettavuus lykkääntyy". Mitähän koinisti tästä tuumaa?
MUAHAHAMUAHAHAMUAHAHAHAAAa
Poijjaat!! Taasen!
Mene sinä sitten tarkistamaan kolikoita, paljonko hävisit ?
Minä ainakin uskon että protkor & kamel on tarkistanut ettei ainuttakaan kolikkoa ole louhittu ketjun ulkopuolella. Varmasti ei ole manit veskassa.