Nukkumaan!

время отхода ко сну! Mwahhh
5118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Нет!
привет:
Влади́мир Влади́мирович Пу́тин

Äänestä

ylläpito vois poistaa nämä siansaksam kirjoitukset.

Äänestä

Nukkumaan heti!

Äänestä

Эта ночь сейчас, но не собирается спать

Äänestä
  • Kuka oli tuhma poika viime yönä?
    〴⋋_⋌〵

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ZzzZzzs kirjoitti:

время отхода ко сну! Mwahhh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu