Taas menee yksi legendaarinen paikka. Mitä hyvää restamax on tähän kylään tuonut? Kaikki loppuu, mihin sormensa sörkkäävät. Jättäisivät jotain legendaarista rauhaan. Vai onko tarkoitus ajaa ostamansa paikat alas, jotta voivat itse perustamissaan paikoissaan nostaa hintoja?
Henrys pub lopettaa?
Jehova-77
3158
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hyvä kun lopettavat siellä aina on rikollisia ja hävii raha pussi pankki kortit .olen vain jostai kuullut itse en käy tollasissa paikoissa ollenkaa onha näitä ravintoloita joka paikassa
Niin se vaan menee että näitä "seduloita" muutaman vuoden kertakäyttömestoja jotka nousee ja häviää, suositaan ja asiakkaat häviää aidoista paikoista kun hintoja on pakko nostaa.
Näissä saakelin pilluladoissa joissa myydään alaikäisille bulkkina ja kerätään kermat päältä ei ole mitään sielua. Palkataan ihan huuhaa sakkia töihin, osaavat juuri ja juuri bissen laskea ja tipit otetaan vaihtorahoista kysymättä. Järjestyksenvalvontaa hoitaa kortittomat entiset, nykyiset ja tulevat rikolliset joiden ohi pääsee rahalla vaikka 13v.
mitä tuli tilalle?