Sateliittipaikannus laiteita asennettu veneisiin

Sateliittipaikannus laiteita kätketty veneisiin. Anastetut veneet löydetään ja päästään varkaiden jäljille alkuvaiheessa.
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvi meni edelliset veneet perämoottorit kaupaksi ja ei ollu mitään paikannus laitteita.Fiksut osaa hommat ja tietää,mitä etsii.Terveisin ammattilainen yksityisyrittäjä.Ps tyhmäthän noita uskoo,mutta ammattilaiset tietää ja nakkaa laitteet pieliseen ennen vientiä (Sateliittipaikannus laitteita kätketty veneisiin)Löytyy vastalaitteet,millä laite kätköt löytyy,jos niitä edes tyhmät juntit osaa kätkeä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SyöttejäPielisellä kirjoitti:

Sateliittipaikannus laiteita kätketty veneisiin. Anastetut veneet löydetään ja päästään varkaiden jäljille alkuvaiheessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu