Onko ylläpito Paavo Väyrynen- fani?

Täällä yksi vammainen nostaa ylös 15 vuotta vanhoja kirjoituksia ja lisää perään omia ääliömäisia Paavo Väyrynen höpinöitään.
Tästä epäkohdasta huomauttavat viestit poistetaan.
476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paavo onkin tämän yhden hänestä kirjoittavan älykääpiön ainoa suojelija.
Eivät kuitenkaan ole tavanneet.

Paavo Väyrynen on mukana lapsikauppabisneksessä johon kuuluu huostaanotettujen lasten keskitysleiritys.

Äänestä

Lasten huostaanotto on nykyisin 620 000 000:n euron yksittäinen bisnes.
Se erittäin kannattavaa ja Paavo omistaa keskitysleirejä missä lapsia pidetään ja heillä rahastetaan.
Siksi Paavon ei tarvinnut puuttua maahantulobisneksiin jotka ovat tietysti hieman suuremmat koska lapsikauppa on riittävän kannattavaa.

Äänestä

Paavo rakastaa lapsia.
Jos lapsien säilöönotosta maksetaan niin sehän on oikein mainiota.
Ei tarvitse myydä sitten niin paljoa mukeja.

Äänestä

Paavo pelastaa lapsetkin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruikutusvalitus kirjoitti:

Täällä yksi vammainen nostaa ylös 15 vuotta vanhoja kirjoituksia ja lisää perään omia ääliömäisia Paavo Väyrynen höpinöitään.
Tästä epäkohdasta huomauttavat viestit poistetaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu