suomen kesKUSTA housuille, kastu........

Viesti ämpäripuolueen jäsenille: Syksyllä tuulee kovaa ja SOTE lentää romukoppaan.Sipi menee perässä minkä kerkee ja Väyrynen nauraa.Aletaampa taas alusta.Mikä ei oo paskaa seon kusta.
154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kesKUSTApuolue pitää itseään virallisesti työväenpuolueena jos viisastelijalle voi muistuttaa.Vasurien loppuessa loppuu kusipuoluekin.Kepu on kuin kapura rattaissa, anustappi vailla vertaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tarkiainen2 kirjoitti:

Viesti ämpäripuolueen jäsenille: Syksyllä tuulee kovaa ja SOTE lentää romukoppaan.Sipi menee perässä minkä kerkee ja Väyrynen nauraa.Aletaampa taas alusta.Mikä ei oo paskaa seon kusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu